4 Şubat 2013 Pazartesi

Oje Etkiliğinden Bana Gelen Ojeler!!! :))))

Blogumda birşeyler paylaşmayalı bir haftadan fazla oldu. Bloguma kavuşur kavuşmaz bir de üstüne katıldığım oje etkinliğinden hediyelerim geldi :) . Geçen hafta yurtdışında olduğumdan dolayı etkinlikte eşleştiğim sevgili Özlem Özbek Karaca ile sözleşip ojelerimi geldiğim vakit göndermesini rica ettim veeeee işte hediyelerim!!!!


Bu koca kutuyu görünce şaşkınlığa uğradım bu kutuda neler var diye?!?! Bir de açarım ki neler neler göndermiş sevgili arkadaşım!!!


Nereden başlasam nasıl açıklasam hepsini bilemedim :). Gerçekten çok mahçup oldum ve çok etkilendim gönderdiği hediyelerden. Ayrıca hepsi özenle seçilmiş bu hediyelere bayıdım. Söyleyecek söz bulamıyorum, hepsi nasıl da güzel!!! Gönlü zengin arkadaşım sana çok teşekkür ederim!!! Bir de anladığım kadarıyla kutudan çıkan bu kitap ayracı da bir meleğin elleri ile yapılmış olmalı (Özlemin küçük bir kızı var!!!) nasıl da güzel!!! Ellerine sağlık!!!


Bu kitap ayracının gönlümdeki yeri ayrı oldu, çok severek kullanacağım! :) Bir de bir alışverişkoliği anlatabilecek başka bir fincan düşünemem bile!!! Nasıl da beni anlatmış fincandaki resim! :)Ojelere gelince beş değil tam sekiz tane ojem birden oldu!!!


 Her biri ancak benim seçebileceğim tarzda, gerçekten çok teşekkür ederim!!! Bu kadar mı denk gelir!!! Kutudan çıkar ojeler; üç tane GoldenRose oje,


 bir tane Sally Hansen kırmızı oje (Right Said Red) bayıldım, bir de dört adet Pastel ikisi simli, biri bayıldığım mavi. Bir tanesi de minik çikolatalı kahve kokusunda nasıl da güzel kokuyor!!!Kutudan neler çıktı, daha bitmedi; bir tane kız şeklinde cımbız. Bu cımbızı hep bir yerlerde görüp çok beğenmiştim fakat almak kısmet olmamıştı veee şimdi bende de var!!! Kutudan bir de iki adet Vichy ve Avon deneme krem ve Bebak nemlendirici cilt el vücut bakım kremi çıktı.


Özlem krem manyağı olduğumu şimdiden anlamış zannedersem! :) Bu yazıyı yazarken Bebak kremini denedim bile!!! Çok güzelmiş çok hoş kokusu var bunu bitirdiğimde büyük boyunu almaya bile planlıyorum! :)

Gerçekten aşık oldum tüm hediyelere, tekrar çok teşekkür ederim canım Özlem!!! Bu kadarını tahmin etmiyordum, tam bana hitap edecek hediyeler gerçekten beklemiyordum, ruhumu okumuşsun!!! :)Bu etkinliğe katıldığım için çok mutluyum çok güzel arkadaşlıklar edindim, umarım arkadaşlığımız sadece etkinlik çerçevesinde kalmaz ve devam eder!!! :)

Tekrar görüşmek dileğiyle!!! :)