6 Şubat 2013 Çarşamba

Revlon Lip Butter RujRevlon Lip Butter Ruj
 

Revlonun meşhur rujlarından Türkiye de olmasa da çoğumuzun haberi vardır, hatta çoğumuz kullanmış bile olabilir. Şahsen ben ilk defa kullanıyorum. Geçen hafta İngiltere seyahatimizde Revlon standından kendimi alamadım. Yabancı Youtube videolarında bu markayı çok sık görüyorum. 


Ürünleri çok övüldüğünden kullanmak için sabırsızlandığım bir marka oldu. Aldıklarımın arasında Revlon Lip Butter ve Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain oldu. Bir rujdan bu derece memnun kaldığımı hatırlamıyorum bile. Hep çok yumuşatıcı, nemlendirici ve renklerinin güzelliğinden bahsedilirdi, kendim alıp deneyene kadar abarttıklarını düşünüyordum. Şimdi iyi ki almışım diyorum, çok iyi nemlendiriyor. Cildim ve dudaklarım çok kuru olduğundan, ruj kullanmakta her zaman sıkıntı çeken bir insanım. Hele kışın ruju sürmeden önce mutlaka dudak nemlendiricisini sürerim. Fakat bu üründe öyle bir zorunluluğum olmuyor tam tersi dudaklarımı yumuşatsın diye devamlı çantamdan çıkarıp sürüyorum. :)
Benim kullandığım renk 080 Strawberry Shortcake. Çok hafif hoş bir kokusu var, çok hoş ama abartılı olmayan pembe bir renk veriyor. Parlatıcılığı da gayet yerinde, çok güzel parlaklık veriyor. 


Gittigidiyor da dükkanım olduğu için her yurtdışına çıktığımda mutlaka dükkanıma koymak için yeni değişik ürünler alıp dönüyorum. Ürünü çok beğendiğimden ve Türkiye’de de olmadığından, eğer ilgilenen veya benim gibi merak edip almak isteyen olursa diye birkaç renginden dükkanım için aldım. Satışta olan renklerini, resmini ve linkini aşağıya koyuyorum.Sevgilerimle…

1 yorum: