20 Şubat 2013 Çarşamba

Urban Decay Super-Saturated High Gloss Lip ColorUrban Decay markasını denediğim günden beri en favori makyaj markalarımdan biri oldu! Bir çok ürününü denedim, far paletlerini, meşhur far bazlarını, fondötenlerini birde bu tarz dudak kalemlerini merak ediyordum sonunda bir adet kullanma şansım oldu! Kullandığım renk LOVECHILD.


 Bu tarz dudak kalemlerinden Revlon ve Clinique olanından kullanmıştım ve karşılaştırma yapmam gerekirse onlardan pek farkı yok. Kalite olarak hepsi birbirine çok benziyor ama fiyat olarak ayrılıyor. Bir postumda Revlon ve Urban Decay dudak kalemlerini karşılaştırmayı planlıyordum, bu yüzden şuan farklarından fazla bahsetmeyeceğim. Rengine, dayanıklılığına, parlamasına ve yumuşatmasına bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim.


 Eğer fırsatınız olursa mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum! Tek bir eksik yönü var o da diğer markaların ki gibi alttan açılma mekanizması yok, bu yüzden ürünü kendiniz kalem tıraş ile açmanız gerekiyor. 
 
Sevgilerimle...

1 yorum:

  1. Ben NARS'ın kalem rujunu kullanıyorum. Çok memnunum. Uzun süre dayanıklı ve kolay sürülüyor. Görünüşünü ona benzettim:)

    www.makyajurunlerm.blogspot.com

    YanıtlaSil