15 Mart 2013 Cuma

Golden Rose Alışverişim

Golden Rose'un ürünlerinden şimdiye kadar sadece ojelerini kullandım ve hep diğer ürünlerini denemek istiyordum. Bugün bir alışveriş merkezinde gezerken Golden Rose standı ile karşılaşınca bu fırsatı kaçırmak istemedim. Ayrıca sebebini bilmiyorum ama Golden Rose standları heryerde pek bulunmuyor bu yüzden pek inceleme fırsatım olmadı. Hele Gratis ve Watsons mağazalarında bu marka için ayrılan yerler o kadar az ki incelenecek ürün yokmuş gibi dikkatimi çekmiyordu.
Neyse gelelim aldığım ürünlere;
Bu aralar yeni bir maskara arayışındaydım bu yüzden bu Sexy Black maskarayı görünce hem fırçasının şeklinden hem tasarımından dolayı çok etkilendim. (Fiyatı 15.90TL.) Yorumlarımı sizlerle en kısa zamanda paylaşacağım.


Bir tane de bronzlaştırıcı almadan edemedim, ayrıca SPF15 içerikli olması da önemli. (Fiyatı 11.90TL.) Bronzing Terra Powder101 .


İki adet ruj aldım biri turuncu tonlarında klasik rujları 128 numara (Fiyatı 9.80TL), diğeri ise pembe Ultra Rich Color  serisi 57 numara (Fiyatı 10.80TL) , iyice denedikten sonra swatchları ile beraber yorumumu mutlaka yazacağım.
Son olarakta, dört farklı oje aldım. İkisi yeni çıkarttıkları seriden Jolly Jewels 117 ve 113 numaraları aldım (Fiyatı 5.50TL. Diğer ikisi klasik serilerinden pembe 31 numara ve bir tane 01 numara şeffaf oje aldım(Fiyatı 1.50TL).


Sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder