1 Mart 2013 Cuma

INGLOT Jel Yapılı Ruj 61


INGLOT'un bir çok ürününü beğenerek kullanıyorum, en beğendiğim ürünlerden bazıları tabi ki farları ve farların renk seçenekleri.


 Bir INGLOT alışverişimde bu rujun rengine bayılıp aldım. Genel olarak bu ruju ve rengini çok sevdim, hakkında söyleyecek fazla olumsuz şey yok. Dudaklarım kuru olduğundan dolayı rujların nemlendirme özellikli olmasına dikkat ediyorum. Bu rujun da kremsi-jel bir yapısı olması benim ilgimi çekti. Ruju ilk uyguladığımda dudakta gerçekten kremsi bir his bırakıyor. Fakat bir süre geçtikten sonra dudağımı kurutmaya başlıyor. 


Bunu hissettikten sonra mutlaka ruju sürmeden altına dudak nemlendiricisini sürüyorum. Kalıcılığı konusunda ise firma bize dudakta uzun süreli kalıcılık ve ışıltı vaadediyor ama maalesef ilk çay fincanının üstünde ruj olduğu gibi kalıyor... İyi özelliklerinden biri ise dudakta yapışkan bir his bırakmıyor. Uygulaması ve sürmesi çok kolay, ilk uygulamada rujun rengi hemen ortaya çıkıyor.

INGLOT sitesinin uygulama hakkındaki bilgisi şöyle; uygulamadan önce dudaklara pudra uygulandığında rujun kalıcılığı artar diyor. 

Zaten dudağı kurutan bir yapısı var birde altına pudra sürsek acaba ne olur... :)

2 yorum: