3 Mart 2013 Pazar

Makyaj Çekmecemizi Düzenleyelim, MİMLİYORUMM!!!

Herkese merhaba!!!


Pazar günü makyaj çekmecemde bir düzenleme yapayım dedim ve IKEA'dan aldığım bu kutuya makyaj malzemelerimi yerleştirmeye karar verdim. Kutunun fiyatı da çok uygun olunca alamadan edemedim. Fiyatı 2.99TL.En çok kulandığım makyaj malzemelerimi aynı kutuya yerleştirirsem benim için çok faydalı olacağını düşündüm. Böylece sık kullandığım makyaj malzemelerinin elimin altında olacağı için çok rahat edeceğimi düşündüm. Gerçekten de öyle oldu! Genel olarak makyaj malzemelerimi çekmecede saklamayı seviyorum, böylece tozlanmalarını ve hasar görmelerini önlüyorum. Bakalım hangi sekmeye neler yerleştirdim.


En soldaki sekmeye en favori far paletlerimi koydum, bir de kolay bulabileyim diye, ufak boy far bazımı attım. Ortadaki üst bölmeye daha ufak boy çok sevdiğim farlarımı yerleştirdim. Ortadaki alt bölmeye her gün kullandığım fondöten, allık ve bronzlaştırıcılarımı koydum. Sağ küçük bölmenin birine rujlarımı diğerine ise çok sık kullandığım ojeleri yerleştirdim.

Her zaman başkalarının makyaj malzemelerini nasıl düzenlediklerini çok merak ederim, hatta videolarını bile izlerim. Bu yüzden bu yazıyı aynı zamanda MİM (TAG) olarakta kullanmak istiyorum ve mimlediğim kişilerinde makyaj malzemelerini veya ojelerini yada bakım ürünlerini nasıl düzenlediklerini göstermelerini istiyorum. Böylece hem bize fikir olur hemde eğlenmiş olacağız!!! :)
MİMLEDİKLERiM;

http://prensesinlezzetleri.blogspot.com/
http://makyajinasli.blogspot.com/
http://beyazkedivekozmetik.blogspot.com/
http://www.koyukirmizim.com/
http://oceciklerim.blogspot.com/
http://seregonsworld.blogspot.com/
http://alicemakyajdiyarinda.blogspot.com/
http://rnkync.blogspot.com/
http://makyajkelebegi.blogspot.com/
http://bakimliolmakasktir.blogspot.com/
http://kirmizi-kelebek.blogspot.com/
http://hayattpaylasincaguzel.blogspot.com/

Herkese şimdiden güzel haftalar diliyorum!!!  :)