23 Mart 2013 Cumartesi

Mimlendim...

Herkese Merhaba,

Bir kaç gün önce beni http://bakimliolmakasktir.blogspot.com/ 'un sahibesi mimledi. Mim de Stoğunu Göster adı altındaymış, kendisi indirimlerden veya bitmek üzere olan ürünlerin aynısını stoklama amaçlı aldığını fotoğraflarla beraber bizlere anlattı ve bizden de aynısını yapmamız için mimledi. Beni mimlediği için kendisine çok teşekkür ediyorum, çok değişik bir mim olmuş. Seve seve yapacağım. Benimde stoklama gibi bir takıntım hep vardı zaten, bitmeden bir yedeğini alırım mutlaka. :) İndirime girmiş ise imkanım varsa bir kaçını almaya çalışırım.

Bu mimi hazırlarken de makyaj malzemelerini değil de bakım ürünlerini stokladığımı farkettim. El kremleri, duş jelleri, roll-on ve vücut kremlerini stokluyormuşum. İşte bunlarda resimleri;


Bunlar benim kullanmaktan keyif aldığım, ayrıca ellerimin kuruluğundan dolayı ihtiyaç duyduğum ürünler yani el kremlerim. İlk ikisi hediye olarak geldi, en soldaki daha önce ojeleşme etkinliğinde Özlemcim'den geldi yazısını buradan okuyabilirsiniz. En sağdaki iki kremde ayak ve topuk kremlerim.
Soldan sağa; Bebak, 2 tane Marks&Spencer, 2 tane Bath and Body Works, Neutrogina, Yves Rocher.


Bunlarda duş jellerim, kokusunu beğendiğim tüm duş jellerini almak istiyorum... :)
Soldan sağa; Fa, The Body Shop, diğer ikisi Yves Rocher.


Özellikle kış aylarında çok sık kullandığım body butter larımı çok seviyorum. İlk üçü Bath and Body Works, sonuncusu hediye geldi The Body Shop. 


Son olarakta Yves Rocher'ın bu roll-on larına bayılıyorum ve bitmeden yenisi mutlaka alırım. Bu roll-on ların yazısını bile yazmıştım, buradan okuyabilirsiniz :)

Benim mimlediklerim;Herkese iyi haftasonları diliyorum!!!