9 Mart 2013 Cumartesi

Oysa Işık Hep Vardır. (Okuduğum Kitap)
Bu kitap elime geçmeden önce bir çok sorum vardı. Şimdi çözdüm, anladım ve kendimi geliştirdim.
Bazı zamanlarda kaybettiğimiz yolu yeniden bulmak ve tekrar doğru olmayan yola sapmamak için bu kitabı okumamız yeterli.

İçinizin ve ruhunuzun sesini duymak, kim olduğumuzu, burada neden olduğumuzu anlamak için okuyun bu kitabı. Kendimizi geliştirmek, Tanrı ile beraber yeni bir yol kurmak için okuyun bu kitabı. 
Kitap çok akıcı, çok açıklayıcı ve rahat bir dilde yazılmış. Tek bir nefeste okuyup bitirdiğim tek kitap oldu. Okudukça okuyasım vardı, hiç bitmesin istiyordum, öğrendiğim şeyleri bir an önce uygulamak ve hayatımı güzelleştirmek istiyordum. Artık eskisi gibi bakmıyorum hayata, şimdiye kadar bakış açımı bu derece değiştiren bir kitap olmamıştı. Bu yüzden yazarın yazacağı yeni kitapları sabırsızlıkla beklerken, çevirdiği diğer kitaplarını okumakla ve tekrar tekrar bu kitaplara hayran kalmakla geçiriyorum vaktimi.
''Oysa Işık Hep Vardır'' belli bir kısım için değil hepimiz için yazılmıştır ve hepimizin mutlaka okuması gereken bir kitap.

Yazarın adı İpek Cihan Bilgin.

Sadece çevirisini yaptığı diğer kitapları da;
- Tanrı Bana Dedi ki
- İçimizdeki Kapıları Açmak
Bunlara  da mutlaka bir bakın derim.

Eğer kitap hakkında bilgi almak, yazarı tanımak, tanışmak ve hatta verdiği bir çok eğitime katılmak isterseniz İnternet sitesinden kendisine ulaşabilirsiniz. http://www.duygusalarinma.com/tr/
Kendisinin hepimizin tanıması gereken bir insan olduğuna inanıyorum. Eğer bir gün kendisini tanıma fırsatınız olursa demek istediğimi mutlaka anlayacaksınızdır!

Sevgilerimle...

2 yorum:

  1. Aaa enteresan bir kitaba benziyor..
    Kısa zaman içinde okuyacağım.. Çok çok teşekkürler...:))

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok güzel bir kitap!!! Mutlaka okuyun! :)

    YanıtlaSil