15 Nisan 2013 Pazartesi

Deborah Milano Ruj Rossetto ShineCreator 10 SPF15

Herkese merhaba,


Bugün sizlere yeni aldığım Deborah rujdan bahsetmek istiyorum. İlk önce Deborah markasıdan aldığım ilk ürün olduğunu belirtmek istiyorum. Daha önce nedense bu marka hiç dikkatimi çekmiyordu. Fakat bu defa Watsons mağazasında Deborah standına gözüm epeyce takıldı, üstüne bir de %30 indirim vardı. Bu fırsatı değerlendirip ürünlerini tanımak istedim ve ilk gözüme hoş gelen bu rujlar oldu.


Şekli tasarımı gerçekten kaliteli. Elimde tutarken bırakmak istemiyorum. Benim için son zamanların en favori ruju oldu. Renk seçiminde de kendim için başarılı bir seçim yapmışım tam sevdiğim bir pembe tonu denk getirmişim.


Bu rujun içinde ufak simleri var ama fazla abartılı durmuyorlar hatta rujun kendi verdiği parlaklıklığından hiç gözükmüyorlar. Nemsiz dudaklarımı anında yumuşattı ve üstüne lip gloss sürmeye kensinlikle gerek yok.
Tam benlik bir alışveriş oldu. Merak eden herkese bütün samimiyetimle tavsiye edebilirim. Hatta ben ilk Watsons alışverişimde tekrar bu rujun diğer renklerini de denemeyi şimdiden kafama koydum bile. :)

Sevgilerimle...

5 yorum:

 1. simli ürünleri seviyorum dudak için, ama ben glosculardanım ruju sevemedim..

  YanıtlaSil
 2. Ya, bende tam tersi glossları bir türlü sevemedim. Hep rujlardan yanayım! :)

  YanıtlaSil
 3. En sevdiğim renk tonlarından birisi ♥ Çok beğendim ^^

  YanıtlaSil
 4. Bende çok severim bu tonları, çok teşekkürler! :)

  YanıtlaSil
 5. En sevdiğim tarzda bir ruj kesin almalıyım :)

  YanıtlaSil