18 Nisan 2013 Perşembe

NYC Çift Taraflı Göz Kalemi Eyeliner Duet

Herkese Merhaba!


NYC markasını tanıyan bilen var mı bilmiyorum ama Watsons'larda yerini almaya başladı bile. İlk önce oje ile raflarda yerini alırken şimdi de göz kalemleri geldi. Neden standı değilde sadece bazı ürünler geliyor onu da anlamış değilim. Markayı getirmişken standını neden açmıyorlar acaba diye düşünmeden edemedim. Neyse buna da razıyım en azından farklı ürünler denemiş olma şansınımız oluyor. Ürüne gelince gayet memnun kaldım, fiyatı perfonmasına göre çok uygun. Kalem yanılmıyorsam 7-8TL gibi bir fiyata satılıyor.


 Beyaz kalemi tam beyaz değil hafif grimsi, parlak ve çokta yumuşak. Beyaz kalemin kalıcılığı konusunda süper diyemem, zaten ben gözüme ne sürsem çabuk kayboluyor.


 Siyah kalem de ne çok yumuşak nede gözünüzü acıtacak kadar sert tam kararında diyebilirim.


 Çift taraflı olması da benim için büyük avantaj oluyor, iki kalem yerine aynı anda hem beyaz hem siyah kaleme sahip oluyorsunuz. Denemeye değer diyorum. :)

Sevgilerimle!!!

2 yorum:

  1. Malesef ben göz kalemlerini bulamadım :/ Dediğin gibi keşke bir markayı getirirken işlerini tam yapıp hepsini getirseler canımm :/ :/ Neyse 2li olması avantaj olmuş güzel günlerde sür sürüştür bebeğimm

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim!!! :) İnşallah hepsini getirirler! :)

    YanıtlaSil