2 Nisan 2013 Salı

Vanilya Club 2013 Nisan Kutusu

Herkese Merhaba,

Öncellikle kutu hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum; Vanilya Club internet sitesinden üyeliğinizi gerçekleştirip her ay sizlere bu şekilde küçük kutu içerisinde çeşitli markaların ürünleri geliyor. Genellikle deneme boyları olup bazen  tam boylara da denk gelebilirsiniz. Kutular sizlere özel, firma tarafından belirlenip hazırlanmakta, bu yüzden kutular kişilere göre farklılık gösterebiliyor.
Bu defa Nisan ayına ait Vanlya Club Kutusunu sizlerle beraber açmak istiyorum.

İçeriği de bu şekilde, dopdolu bir kutu;


İlk olarak gözüme çarpan bu deneme boy parfümler oldu. Versage Crystal Noir bayanlar için 50ml 198TL, 100ml 257TL. Versage Eros ise erkekler için 100ml 215TL. 


Lancaster Express Cleanser yüz ve göz temizleme toniği tüm cilt tiplerine uygun, bu kutunun çıkanlarından oldu. Bir an önce denemek istediklerimden. 


La Cremere markasının Scrub Corpo vücut skrabını ne kadar da şeker değil mi? Minik bir şişe gibi duruyor ama içinde bolca ve uzun süre kullanacağım kadar ürün var sanırım. Bu ürünün fiyatı 60TL.


 NATURALTECH Nourishing Shampoo hassas ve kuru ciltler için bir şampuan. Ayrıca paraben ve sülfat içermediğini söylüyor. Kokusu neredeyse yok, çok hafif hoş bir kokusu var.


OFRA Eyeliner kalem de var bu kutuda. Bu markayı Vanilya Club sayesinde tanıdım. Kalem gayet yumuşak,  benimkinin rengi Grapefull. Lacivert sanıyordum fakat elime sürünce mor gibi duruyor, resimde tam rengi pek belli olmuyor sanırım. Bu ürün orijinal boy, fiyatı da 22TL.Ülker K Special klasik buğday ve pirinç gevreği çıktı kutumdan ve çok şaşırdım. Yiyecek deneme boyların çıkabileceğini tahmin etmiyordum.


Bunun yanında bir de çay içelim, Doğadan markasının iki farklı çayımız var denemek için. İkisi de beyaz çay, biri portakal çiçeği diğeri cranberry. :)


Son olarak ta böyle bir dolap veya oda askılı koku çıktı. Çiçek kokulu. Ben çok sevdim dolabıma asmak için sabırsızlanıyorum.  Fiyatı 12TL.


Bu ayın kutu içeriği burada bitiyor. Nasıl bulduğunuzu çok merak ediyorum! Eğer detaylı yazısını yazmamı istediğiniz bir ürün varsa bana haber verirseniz, seve seve yazarım!

Sevgilerimle...


4 yorum:

  1. Maalesef, bir kaç aydır deniyorum bu kutuları. Bu ay yazısını yazmaya karar verdim. :)

    YanıtlaSil
  2. La cRemere'den sende almıssın ne güzel bence memnun kalacaksın,yalnız pahalıya almıssın ben 25'e almıştım.Aldıklarnı güzel günlerde kullan.

    YanıtlaSil
  3. Yok yok ben almadım, kutudan çıktı. :)

    YanıtlaSil