21 Haziran 2013 Cuma

Bu Aralar Çok Sevdiklerim...

Herkese Merhaba,
Arkadaşımın vasıtasıyla yurtdışından sipariş verdiğim Bobby Brown makyaj kitabım nihayet elime ulaştı. Bu kitabı uzun zamandır okumayı çok istiyordum, hep yabancı bloglarda, sitelerde görüp herkesin çok övdüğünü görünce bir makyaj delisi olarak ilgimi çok çekti.
İçindeki bilgiler gerçekten çok faydalı ve dataylı anlatımlı. Kitap zaten sadece acemiler için değil profesyoneller için de yazılmış. Bu yüzden bu kitabı bu aralar elimden düşürmüyorum.
Paylaşmak istediğim diğer bir ürün ise MAC Fix Plus Sprey. Bendeki 30ml küçük boyu. MAC'in kendi internet sitesinde küçük boyunu sınırlı sayıda sattıklarını duyunca artı fiyatı 20TL olunca hemen almak istedim. Daha önce denemediğim bir ürün olduğundan küçük boyunu alıp denemek benim için de bir fırsat oldu. Bu ürünü hem makyaj öncesi yüzünüzü ferahlatıp nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Hemde makyajı bitirip pudramsı görüntüden kurtulmak için yüzünüze 30cm uzaklıktan sıkabilirsiniz. Ben bu iki yöntemi de kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Benim gibi bu ürünü merak edenler küçük boyunu deneyebilir.
Diğer bir ürün ise Bourjois'in 95 Rose de Jaspe Allığı. Kokusuna, rengine ve verdiği parlaklığına bayıldığım için, neredeyse her gün kullanıyorum. Bu arada Bourjois'in kullandığım ilk allığı bu olduğu için şimdiye kadar nerelerdeydim diye kendime sormadan edemiyorum... :)

Sevgiler...