14 Temmuz 2013 Pazar

Ben Ki-Mim?

Herkese Merhaba,

Mimlendiğimi hatırlıyorum, fakat kimin tarafından mimlendiğimi hatırlamıyorum... Umarım beni affeder ve eğer bu postumu okuyorsa kendini yorum kısmında hatırlatır. :)Ben kimim?

24 yaşındayım, evliyim. Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünü bitirip sonradan makyaj hastası olan biriyim :)

Blogunun adı nereden geliyor?

Sanırım çoğu blogçu arkadaşım gibi benim de hali hazırda bir blog ismim yoktu. Bu yüzden blog açmaya karar verdiğimde isim üstünde bir kaç gün düşünmüştüm ve makyaj manyağı olarak bu ismi uygun gördüm :)

Blog açmaya nasıl karar verdin?

Üniversiteden beri hep blog okumayı çok severdim, hatta bir ürünü almadan önce bloglarda ki yorumlarını mutlaka okurdum. Hatta yorumlardan etkilenip almaktan vazgeçtiğim ürünler bile oldu. Bir gün, neden bende blog yazmıyorum ki diye sorduğumda bir kaç gün sonra makyajmanya.com blogun sahibi oldum :)

Neden kozmetik blogu?

Çünkü bir makyaj delisiyim! :)

Kişiliğim.

Uzaktan soğuk gibi duran, hemen arkadaş edinemeyen fakat birini kendime yakın hissettiğimde hemen kaynaşabilen bir kişiliğim var. Çok çabuk duygulanırım, ağladığımda kimse beni sakinleştiremez gözyaşlarım ne söylersen söyle öylece akıp gider. Çok sevdiğim bir şarkıyı ard arda günlerce dinleyebilirim. Kedilere aşığım, evde kedi sayısı gittikçe artıyor ve sonucundan da biraz korkmaya başladım :)

Hoşlandıklarım.

Gezmeyi, alışverişi, sinemayı, kitap okumayı söylemeye bile gerek yok, çok severim... Ayrıca dikiş yapmayı ve örmeyi çok seviyorum. Örgü örmek kışın vazgeçilmez hobilerimdendir. Yazın denize girmeye, kışın da board kaymayı da çok severim.

Hoşlanmadıklarım.

Korku filimlerden, ütü yapmaktan (tabi yapmadığım anlamına gelmez) hoşlanmıyorum. Kibirli, hırslı insanlardan da hoşlanmıyorum.

En çok sevdiğim makyaj malzemem.

Farlar, allıklar, rujlar ve ojeler :)

Çantamda olmazsa olmazım.

Anahtarım, telefonum, cüzdanım, rujum ve aynam :)

En son okuduğum kitap.

Macera kitap okumayı çok sevdiğim için en son okuduğum kitap:
Robinson Crusoe/ Daniel Defoe

Bende sevgili MadameKokoş ve Seregonsworld'u mimliyorum! :)


3 yorum:

 1. Canım başka mimleyen de olmuştur belki ama biri benim.Seni bir kez daha tanıdığıma çok sevindim.Hoşlanmadıklarımız neredeyse aynıymış.Çok çok öptüm canım :)

  YanıtlaSil
 2. Bende seni tanıdığım için çok mutluyum! Mimin için çok teşekkür ederim, çok öpüyorum! :)

  YanıtlaSil
 3. Yaptım canım ben bunu okuyabilirsin http://kzmtkkokos.blogspot.com/2013/07/mimmmm-ben-kimim-kimim-bennn-ha.html

  :) seni tanımak güzeldi zaten karakter olarak nasıl birisi olduğunu biliyorum mailleştiğimiz için tahminlerimde yanılmadım :)

  öptüm :*

  YanıtlaSil