20 Temmuz 2013 Cumartesi

Bioderma Sensibio H2O

Herkese Merhaba,Narecza'dan gelen Bioderma Sensibio H2O ürününü uzun süredir deniyorum. İnceleme sonucu olarak ürün hakkında ki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Genel olarak ürün çok fonksiyonlu olduğundan beğenmemek elde değil. Fakat cildim kuru olduğundan birçok makyaj temizleyici cildimi kurutabiliyor ve bu ürün cildimi kurutanlardan biri oldu. Tüm yüzüme makyaj temizlemek için uyguladığımda başta çok hoş ferahlatıcı bir his veriyor ama öylece yüzümü bırakamıyorum ve mutlaka nemlendirici sürme gereği duyuyorum. Göz makyajı çıkarmak için de açıkçası çok başarılı bulmadım, özellikle suya dayanıklı makyaj veya eyeliner çıkarmak için gözünüzü oldukça uzun bir süre ovalamak zorunda kalıyorsunuz. Benim bu ürünü kullanma yöntemim daha çok tonik olarak oldu. Sabah yüzümü yıkadıktan sonra cildimi bir de Bioderma Sensibio H2O ile silip nemlendiricimi sürüyorum, veya makyaj hazırlığı olarak yüzümü Bioderma Sensibio H2O pamuk yardımı ile temizleyip mayajımı yapıyorum.Sevgilerimle...
7 yorum:

 1. Canım ürünü severek kullanıyorum ama kurutma konusunda sana katılıyorum.Yüzümü sildikten sonra yağlı cildimi gergin hissediyorum.Aynı şey Lancome'un misel temizleyicisinde olmamıştı ama içerik olarak bu daha temiz olduğundan kullanmaya devam ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. canım sana bişey sorcam ben maybelline kapatıcı kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Çünkü ilk sürdüğünde iyi daha sonra kayboluyo bana bi önerin olurmu makyajla ilgilisin diye bi sorayım dedim.

  YanıtlaSil
 3. Aslında kapatıcılarla pek aram yok ama benim kullandığım MAC Select Cover-up olanından, sıvı yapıda ben çok memnunum çizgilere dolmuyor ve uzun süre yüzümden kaybolmuyor. Hatta haziran favorilerimde bahsetmiştim; :)

  http://www.makyajmanya.com/2013/07/haziran-favorilerim.html

  YanıtlaSil
 4. Uzun süredir bu ürünü takip etmeme rağmen Bende dün indirimle 5 TL'ye aldım 250ml'i ve hemen kullandım. Rimeli 1-2 dokunuşta temizledi.Çok memnun kaldım gerçektende.Bende ilk kullanışta bir kuruma yapmadı umarımda olmaz :)

  YanıtlaSil
 5. Çok iyi bir fiyata almışsın!!! Umarım sende kuruluk yapmaz, yoksa çok iyi bir ürün! Bu fiyata nereden bulabildin peki??? :)

  YanıtlaSil
 6. Suya dayanıklı göz makyajını her ürün zor temizler zaten. Normal göz makyaj temizleyicileri kullanırken bile yarım saat ovalaman lazım. Bu ürünün iddasıda çok kolay temizleme sağlaması değil, suya dayanıklı makyajı dahi temiZliyor olabilmesi. Hiç değilse, suya dayanıklı rimel için ayrı temizleyici dayanıkız için ayrı kullanmak zorunda kalmıyoruz...

  YanıtlaSil
 7. teşekkür ettim ve hemen bakıyorum yazına

  YanıtlaSil