1 Temmuz 2013 Pazartesi

Bobby Brown Makeup Manual Kitap

Herkese Merhaba,Daha önceki yazımda en sevdiğim ürünler arasında yer alan bu kitaptan bahsetmiştim. Bunun üzerine bir takipçim bu kitaptan daha detaylı bahsetmemi istedi. Bu yüzden bende bu postu hazırlamaya karar verdim.
Öncelilkle adından da belli olduğu gibi bu kitap makyaj üzerine yazılmıştır ve makyajla ilgilenen profesyonelden yeni başlayana kadar herkesin rahatlıkla okuyabileceği bir kitap. Tek bir eksikliği var oda Türkçe çevirisi olmaması. 

Gelelim kitabın kısa resimli özetine. Daha çok resimle göstermeye çalışacağım ki kitabın içeriği ne kadar renkli ve güzel anlatımlı olduğunu gösterebileyim.İlk önce kitapta makyaj hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyle ilgili bilgi var. Fırça ve makyaj malzemelerinin tanıtımından başlayarak fırça temizliği nasıl yapılır, yüz bakımı nasıl yapılır, yüzünüzü makyaja hazırlama, yüzünüzü, gözünüzü, dudağınızı doğru boyama teknikleri, hayat tarzınızı sağlıklı yiyecekler nasıl etkiler gibi tüm konular mevcut.Özel makyaj yapımı.Gelin makyaj yapımı.
Makyaj kariyeri hakkında herşey.İş hayatına atılma.Ve bunun gibi bir çok detaylı anlatılan konular mevcuttur. Bana sorarsanız ben bu kitabı çok sevdim ve çok faydalı buldum. Her konusunu detaylı okuyorum. 

Sevgiyle kalın.