1 Temmuz 2013 Pazartesi

Bobby Brown Makeup Manual Kitap

Herkese Merhaba,Daha önceki yazımda en sevdiğim ürünler arasında yer alan bu kitaptan bahsetmiştim. Bunun üzerine bir takipçim bu kitaptan daha detaylı bahsetmemi istedi. Bu yüzden bende bu postu hazırlamaya karar verdim.
Öncelilkle adından da belli olduğu gibi bu kitap makyaj üzerine yazılmıştır ve makyajla ilgilenen profesyonelden yeni başlayana kadar herkesin rahatlıkla okuyabileceği bir kitap. Tek bir eksikliği var oda Türkçe çevirisi olmaması. 

Gelelim kitabın kısa resimli özetine. Daha çok resimle göstermeye çalışacağım ki kitabın içeriği ne kadar renkli ve güzel anlatımlı olduğunu gösterebileyim.İlk önce kitapta makyaj hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyle ilgili bilgi var. Fırça ve makyaj malzemelerinin tanıtımından başlayarak fırça temizliği nasıl yapılır, yüz bakımı nasıl yapılır, yüzünüzü makyaja hazırlama, yüzünüzü, gözünüzü, dudağınızı doğru boyama teknikleri, hayat tarzınızı sağlıklı yiyecekler nasıl etkiler gibi tüm konular mevcut.Özel makyaj yapımı.Gelin makyaj yapımı.
Makyaj kariyeri hakkında herşey.İş hayatına atılma.Ve bunun gibi bir çok detaylı anlatılan konular mevcuttur. Bana sorarsanız ben bu kitabı çok sevdim ve çok faydalı buldum. Her konusunu detaylı okuyorum. 

Sevgiyle kalın.6 yorum:

 1. Siz nereden temin ettiniz, biz nerelerden edebiliriz acaba?:) Gerçekten de çok işe yarar çok kapsamlı görünüyor.

  YanıtlaSil
 2. Aslında ben yurtdışına giden bir arkadaşıma sipariş etmiştim, benim kitabımı bana o getirdi. Ama kitap siparişi için amazon.com u kullanabilirsiniz. :)

  YanıtlaSil
 3. bu kitabı 1 senedir almak istiyorum ama çok pahalı ya. en son yurt dışında bir kitapçının vitrininde görmüştüm, ömercik gibi cama yapıştım resmen :)

  o parayı vermeye değer mi sence? ortalama bir makyaj kitabından farkı var mı?

  YanıtlaSil
 4. Aynen bende öyle, hep gözüme çarpıp duruyordu bir türlü alma fırsatım olmuyordu. Sonunda benim oldu!!! Bence kesinlikle değer, çok güzel faydalı bilgiler var. Bende sıradan kitaplardan da var, ama bununla karşılaştırılamaz bile. Dediğin gibi bana da biraz pahalı gelmişti ama alınca iyi ki almışım dedim. Fazla da abartmak istemiyorum, herkesin kendi görüşü var tabi. Ama kendi adıma ben çok mutluyum ve memnunum :)

  YanıtlaSil
 5. Yazı için teşekkürler. :) Geç oldu biliyorum. :) Aslında yazıyı ilk yazdığında okumuştum ancak telefondan yorum yapmayı vs pek sevmediğimden teşekkürüm bu zamana kaldı.
  Bu arada kitabı internet üzerinden de indirebiliyoruz. Denendi, onaylandı. ;) Google'a yazdığınızda çıkan linklerden indirebilirsiniz. Birden fazla seçenek mevcut bunun için. ;)

  YanıtlaSil
 6. Harika bir haber. Demek ki ben boşuna beklemişim o kadar zaman :)

  YanıtlaSil