23 Temmuz 2013 Salı

Yves Rocher Makyaj Ürünleri

Herkese Merhaba,Yves Rocher markası genellikle bakım ürünleri ile meşhurdur, fakat ben bir o kadar da makyaj ürünlerini  seviyorum. Kullanıp beğendiklerimi de sizlerle paylaşmak istedim.

İlk önce bu minicik far paletini göstermek istiyorum, aslında bu palet hakkında daha önce yazdığım bir postumda bahsetmiştim. İsterseniz buradan detaylı okuyabilirsiniz. Bu yüzden burada lafımı fazla uzatmayıp resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.
P206Rujlarını daha önce kullanıp kullanmadığımı hatırlamıyorum ama son zamanlarda edindiğim bu ruj çok hoşuma gidiyor ve sık sık kullanıyorum. İçinde hafif ışıltıları var, kokusu harika ve çok hafif, rengi ise günlük kullanım için mükemmel. Dayanıklılığı tabiki ilk çay fincanınızla gider. Devamlı sürmek gerktiren türden.
 61 Rose GalicaAllığa gelince, resimden de belli oluyordur belki, kışın devamlı kullandığım bir allıktı. Yaz için çok uygun olduğunu düşünmüyorum, tenime sürdüğümde neredeyse hiç belli olmuyor bu yüzden kışın bembeyaz olunca kullanabiliyorum. :)
P203Pigmentine gelince çok hoş ve bembeyaz bir tonu var. Diğer pigmentlerimle karşılaştırınca bunu biraz daha büyük tanecikli buluyorum ama yine de özel günlerde, özellikle yılbaşında bu pigmenti kullanmayı çok severim. :)
05 Nacres Cristal
Sevgilerimle...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder