3 Ağustos 2013 Cumartesi

En Sevdiğim 5 Allık.

Herkese Merhaba,Allıklar zayıf noktam. Sanırım allık almada sonsuz kapasitem var :P.  En sevdiklerim de bu 5 allık. Bakalım aralarında hangileri varmış. 1. Benefit/Sugarbomb.

Şeftali tonunda ve hafif ışıltılı. Bu ışıltıları sayesinde yüzüme ekstra aydınlatıcı sürme ihtiyacı duymuyorum. Günlük ve akşam için abartılı olmayan bir allık. Bu allığı açtığımda kokusundan dolayı burnumdan bir kaç saniye ayıramıyorum. Harika kokuyor. Güzel yanı içinde bir de aynası ve fırçası var, fakat ben fırçasını kullanmadığım için nerede olduğunu bile hatırlamıyorum. :)

2. MAC/SPRINGSHEEN.

Pembe fakat hafif şeftali tonunu da içeriyor, sanırım şeftali bağımlılığım var. :) Yine ışıltılı. MAC ürünlerini biliyorsunuz genellikle hiç kokusu olmaz. Işıltıları altın renginde olduğu için güneşte çok tatlı duruyor.

3. Bourjois/Rose de Jaspe

Yine kokusuna bayıldığım bir allık. Bence bu markanın tüm ürünleri çok güzel kokuyor. Hoş ve ferah bir kokusu var. Işıltılı ve pembe gül kurusu renginde. Yine aydınlatıcı kullanmama gerek kalmıyor, olduğu gibi çok güzel bir allık.

4. MAC/PEACHES

Tam bir şeftali tonu ve tamamen mat. MAC allıkların pigmentleri her zaman çok hoşuma gider. Abartma gibi bir şansınız yok, her zaman kararında. 

5. Pastel/Spring Blush On 10

Çıktığı günden beri hepimizi etkileyen allıklardan bir tanesi. Sanırım yazısı olmayan bir güzellik blogu yoktur. Bende o bloglardan bir tanesiyim. Bence haklıyız ve abartmıyoruz çünkü fiyatına rağmen pigmenti ve güzelliği mükemmel. Dışı ve içi ayrı ayrı gönüllerimizi fethetti!!! :)

Sevgiyle kalın!!! :)