6 Ağustos 2013 Salı

Maybelline 2'li Far Paleti ile Makyaj.

Herkese Merhaba,

Bugün Maybelline 2'li altın-yeşil tonlarda far paletini kullanarak yaptığım göz makyajımı sizlerle paylaşmak istedim. Far paletinin arkasındaki etiket daha açmaya çalışırken söküldüğü için maalesef numarasını veya paletin ismini veremeyeceğim.Genel olarak Maybelline farlarına pek sıcak bakmıyorum, fakat bu paletteki farların pigmentleri harika. Bilemiyorum, belki de baked far çeşidinden olduğundandır. Far bazı ile gözümde resimde ki gibi tüm gün kaybolmadan ve topaklanmadan kaldı. Bunu artık sık sık kullanacağımdan eminim. Merak edenlere ve bu tonlardan hoşlananlara tavsiye edebilirim. :)Maybelline başka bir far paleti ile yaptığım göz makyajımı incelemek isteseniz, buradan bakabilirsiniz!

Sevgiyle kalın!!! :)
8 yorum:

 1. Canım farın rengini de yaptığın makyajı da çok beğendim. İndirimde bu farlara baktım bende ancak kimi yerde hiç yok kimi yerde ise sadece mavi rengi vardı. Güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Rengini çok iyi vermiş gerçekten! Bu ton makyajı sevmem ama sana yakıştırdım :)

  YanıtlaSil
 3. Bende indirimen Gratis'ten almıştım bunu, hatta bir kaç ay oldu. Evet her yerde bende görmedim bu rengi , o kadar sevdim ki diğer renklerini de almaya düşünüyorum. :)

  Teşekkürler kızlar! :)

  YanıtlaSil
 4. oo bayıldım renkere :) alışverişe çıkmadan evvel görseydim kesin alırdım :)

  YanıtlaSil
 5. Değilmi, çok güzel renkler!!! :)

  YanıtlaSil
 6. savanna green bu farın adı :) benim de favorilerimden

  YanıtlaSil
 7. Sayende paletin ismini öğrenebildim! Çok teşekkürler! :)

  YanıtlaSil
 8. Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla ün sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 3. kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net

  YanıtlaSil