1 Ağustos 2013 Perşembe

Real Tecniques Fırçaları.

Herkese Merhaba,
Ülkemizde maalesef çok sayıda makyaj fırçası markası yok. Bulabildiğimiz markalar Ecotools, MAC, kapanmadan önce INGLOT ve marketlerde markası olmayan fırçaları bulabiliyoruz. Benim için makyaj fırçaları çok önemli ve kullanmayı da çok seviyorum. Bu yüzden ya yurtdışından kendim getiriyorum yada başkasından getirmesini rica ediyorum. Real Tecniques fırçalarıyla oldukça uzun zaman önce tanıştım ve elimde olmayan göz grubu ürünlerini de almaya planlıyorum çünkü bu fırçaları çok sevdim. Gerçek kıldan yapılmamasına rağmen ve sentetik olduğu halde yumuşacık bir yapısı var. Bu fırçaları yüzüme sürdükçe daha çok süresim var. :)

Setting BrushÇok amaçlı bir fırça, hem yüz aydınlatıcı pudra için, hem concealer için veya concealer sabitlemek ve üstüne pudra sürmek için kullanılabilir. Hatta yüz kontürleme için bile çok uygun. Ben daha çok yüz aydınlatıcı pudrayı sürmek için kullanıyorum.


Expert Face Brush
Aslında bu bir fondöten fırçası, fakat küçük olması ve yanlardan hafif basık olması yüz kontürleme ve krem allık için de mükemmel bir fırça. Fondöteni kesinlikle çizgisiz dağıtıyor. :)

Blush BrushAdından da belli olduğu gibi, bir allık fırçası. Eğer dikkat ederseniz yukarıya doğru incelmiş olması farklı amaçlar için kullanılabilir olduğu anlamına geliyor. Yani ince ucu ile yüzünüze bronzer uygulayabilirsiniz. Yanlardan basık değildir, tamamen yuvarlak bir yapısı var. :)

Sevgiyle kalın!!!

4 yorum:

 1. ben de istiyorum ama para biriktirmem gerekli :(((

  YanıtlaSil
 2. Expert face ile allık fırçasını ben de aldım yakın zamanda tek kelimeyle harikalar:) güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 3. kullananların neredeyse hepsi memnun bu fırçalardan, güle güle kullan! :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim!!! Bende çok çok memnun kaldım bu fırçalardan. :)

  YanıtlaSil