15 Eylül 2013 Pazar

Mavi Tonlarda Makyaj / The Balm Balmbini

Makyajda mavi, yeşil, pembe ve mor tonlarını çok beğeniyorum ve özellikle mavinin bu tonuna aşığım. Fakat günlük kullanım için fazla abartlı olacağını düşündüğüm için ya özel bir yere giderken yada akşam makyajımda kullanmayı tercih ediyorum. Hazır bugün özel bir yemeğe giderken yapmış olduğum bu mavi tonları ile makyajımı sizlerle paylaşmak istedim.
The Balm Balmbini paletini genel olarak çok kullanışlı buluyorum. Dışarıya giderken bile yanıma aldığım oluyor. İçinde farlardan, allığa, dudak parlatıcısından, aydınlatıcı pudraya kadar her şey mevcut olduğundan çok pratik. 


Farları far bazı ile sorunsuz ve sürerken hiç dökülme yapmıyor. Rujların hiçbir şekilde kokusu yok ve çok güzel nemlendiriyor. Üstelik pembesi hem ruj hemde allık. Daha ne olsun bu paleti çok seviyorum... :) Makyajımı yaparken ortadaki mavi far rengini kullandım. Moru da ayrı güzel! :)Sevgiyle kalın...
8 yorum:

 1. Bu renk çok yakışmış sana. The Balm farlarının kalitesi harika. Güle güle kullan, bunun gibi güzel nice makyajlar yap canım :)

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederiz canım benim :)))

  YanıtlaSil
 3. Çok beğendim, sanırım yakın zamanda ben de deneyeceğim maviyle bir makyaj :)

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler! Kesinlikle denemelisin derim :)

  YanıtlaSil
 5. şahane bir mavi,çok yakışmış bu ton sana:)

  YanıtlaSil
 6. Çok çok teşekkür ederim!!! :)))

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel olmuş yaa renkler :)ellerine saglık..

  YanıtlaSil
 8. Çok saol, teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil