30 Ekim 2013 Çarşamba

Maybelline the Falsies Feather-Look Maskara / İnceleme.

Maybelline maskaraları her zaman hem makyaj severlerin hem profesyonellerin tercih ettiği bir marka olmuştur. Maskara seçenekleri bol olan bir marka olduğundan herkes mutlaka kendine göre bir favori bulabiliyor.Maybelline maskaralarından daha önce The Rocket Volume u denemiştim, yazısını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Hatta aldığım günden beri hayranlıkla kullanıyordum ta ki bazı eksik yönlerini keşfedene kadar. İlk zamanlarda olmayan olumsuzluklarını sonradan görmeye başlayınca kullanma isteğim de azalmaya başladı.Şimdi gelelim esas ürünümüzün konusuna. Mor ve şirin ambalajı beni çeken ilk faktör oldu.
Aslında bu maskarayı fırçasından dolayı almayı tercih ettim ve iyi ki almışım diyorum. Kirpikleri harika uzatıyor, diğerlerinden daha güzel kıvırıyor ve topak topak kalmıyor. Görüntü olarak takma kirpik efekti vereceğini bize adından vadediyor, takdir sizin. :)Resimde görmüş olduğunuz bu maskarayı sadece bir defa uyguladım ve sonuç bana göre harika. Genel olarak maskaraları sadece bir defa uygulamayı seviyorum çünkü ikinci katmanlar kirpiklerimde hep topak topak kalıyor.Ayrıca the Falsies Feather-Look maskara fırçasının ucu esnek ve kıvrılabiliyor ve böylece
uygularken rahatlık sağlaması gerekiyor. Fakat ben bu özelliğini hiç sevmedim, belki de hep standart esnek olmayan fırçaları kullanmaya alışık olduğumdandır bilemiyorum. Esnetmeden sürmeye çalışıyorum. :)

Sevgilerimle!!!

5 yorum:

 1. Maybellınenın herturlüsü güzel ve özel,güle güle kullan şeker :-**

  YanıtlaSil
 2. Aynen Öyle!!! :) Teşekkür ederim şekerim!!! :)

  YanıtlaSil
 3. Maskarada tombik fırçalar favorim ama bunu denememiştim. Mutlaka deniycem. Yazı için teşekkürler. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler! Bende tombik olanlarından mutlaka deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 5. Ben bunun pembesini kullanıyorum, çok memnunum...

  YanıtlaSil