10 Ekim 2013 Perşembe

Rimmel Rujlarım / İnceleme.Rimmel markasının ilk incelediğim ürünlerinden biri mutlaka rujları oluyor. Bu markanın rujları fiyatına göre gerçekten çok iyi. Yapıları nemlendirme özelliğine sahip (benim için çok çok önemli), pigment açısından da süperler. Fakat tabi ki kalıcılık beklemeden hep sürmeyi unutmamamız gerek.


Bu üçünü çok sık kullanıyorum hatta 101 numarasını o kadar sık kullanıyorum ki azaldı ve kırıldı bile. Artık zar zor sürüyorum, kabından düşüp duruyor. Ne koyu ne de açık bir gül kurusu rengi. Favorim. :)

150 numara tam sonbahar ve kış için ideal. 101 den daha koyu bir renk.

113 ise tam bir nude rengi. Alt tonu turuncumsu bir ton olduğundan dudaklarda da turuncumsu durduğu için akşam kullanmayı tercih ediyorum. Gündüz vakti turuncumsu rengi biraz belli oluyor. 

Genel olarak rujların rahatsız edici kokuları yok tam tersi çok hafif kokuyorlar. Kate serisi hafif ve hoş çiçeğimsi bir kokuya sahipken mor kapaklı rujların  hepimizin bildiği klasik ruj kokusu var. :)

Sevgiyle kalın...6 yorum:

 1. bu kadar olur! şimdi 113'ü ve 101'i çantamda buldum elimin üzerine sürüp bunlar ne güzel renkler aman da aman diye düşünüyordum :D bloglovin'de sayfa güncelledim ve ne göreyim bu güzeller yine karşımda :)))

  YanıtlaSil
 2. İndirimdeyse ben de istiyorum bir kaç Rimmel ruj daha!

  YanıtlaSil
 3. Çok güzeller ama kate dudakları kurutuyor ne yazık ki :(

  YanıtlaSil
 4. 101 var bende de :) çok beğeniyorum gerçekten

  YanıtlaSil
 5. 113 cook guzelll tam benlikk gule gule kullan hepiciginii :)

  YanıtlaSil
 6. Herkese çok teşekkür ederim! :)

  YanıtlaSil