10 Kasım 2013 Pazar

Too Face Far Paleti / İnceleme.

Söylemek gerekirse Too Faced markasının kullandığım ilk ürün bu far paleti oldu. Bu paleti çok sevdim çünkü yanında gelen deneme boyu meşhur far bazını da deneme şansım oldu. 


Paletin renklerinin hepsi doğal renkler. Aşırı göze çarpan bir rengi yok. Üç rengi tamamen matken diğer renkleri simli veya sedefli. Ayrıca paletin içinden çıkan örnek makyaj kağıdı ve aynı zamanda iç kapağında da olan makyaj örnekleri de çok kullanışlı. Örneklere bakarak her defasında değişik makyaj teknikleri uygulayabiliyorsunuz. Makyaj örnekleri içeren far paletlerini çok faydalı buluyorum.Farların özellikleri ise muhteşem ve gün boyunca gözümde rengini koruyarak kalıyorlar. Ayrıca bu markayı sevmemin en önemli nedenlerinden biri hayvanlar üzerinde deneyler yapmıyor olması, benim için bu çok çok önemli. Masum, sevimli, hassas ayrıca dostumuz olan bu küçük canlılara zarar gelmesi beni çok derinden etkiliyor. Aslında bu konuya başka bir postumda daha detaylı değinmek istiyorum ama şuanda ürünümüze odaklanalım.


Paletin en açık renkleri resimde neredeyse kaybolup gözükmüyor fakat gerçek hayatta çok daha belirgin. Daha koyu renkler resimde çok daha canlı görünüyor. 

Kısacası çok sık kullanacaklarıma yeni bir ürün daha eklenmiş oldu. 

Sevgiyle kalın...6 yorum:

 1. honeymoon rengi çok hoş :)

  YanıtlaSil
 2. Palet çok hoş görünüyor canım.Too face paletlerin her birini ayrı seviyorum ben..
  Far bazı ise muhteşem.Eminim çok seveceksin.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Çok teşekkür ederim!!! İlk defa Too Faced markasıyla tanışmış oldum böylece. :)

  YanıtlaSil
 4. Renkleri cok guzelmis. Guzel gunlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 5. Ozellikle pembe ve kahve tonlarini cok begendim,
  Far sevmeyen birine fari sevdirten turden :)

  YanıtlaSil
 6. Aynen, çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil