16 Ocak 2014 Perşembe

Sigma Fırçalarım.Dünyaca ünlü olan Sigma fırçalarını hep denemek istemişimdir ancak alma fırsatım yaptıkları son BlackFriday indirimlerine denk geldi.BackFriday indirimlerinde aslında sadece kargo bedavaydı ve gönderimlerini standart Amerikan USPS posta ile gönderiyorlardı. Aslında bu bile oldukça iyi bir fırsat çünkü kampanyasız gönderimlerini UPS ile yapıyorlar buda 40 dolar kadar yüksek bir kargo parası ödemek demek. Bu yüzden ben bu fırsatı değerlendip fırçalardan denemek istedim.

Gelen kutum çok sağlam ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Tabi standart posta ile geldiğinden gelme süresi 10 günü aştı. Fakat beklemem buna değdi.

Paketi açar açmaz kutunun içinden birçok broşur ve beni çok sevindiren ve şaşırtan hediyeleri oldu. Benim sipariş ettiğim fırçaların arasında meşhur hatta MAC 217'nin dupe olan E25 fırçamın minik seyahat boyu fırçasını hediye olarak göndermişler.Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm çünkü sipariş ettiğim orijinal E25 fırçası yerine farklı bir fırça söyleseymişim olurmuş zaten hediye olarak aynısının küçüğünü göndereceklermiş. Tabi bunu nereden bilecektim. :) Olsun, birden fazla far dağıtma fırçası bizim için hiçbir zaman fazlalık olmaz değilmi. :)

Sipariş ettiğim fırçalar arasında;Round Kabuki - F82 fondöten fırçası 21Dolar
Small Contour - F05 allık, kotür, bronzer fırçası 18Dolar
Blending - E25 far dağıtma fırçası oldu 12Dolar.Hepsini iyice denedikten sonra blogumda fırçaları ayrı ayrı tanıtacağım.

Eğer bu fırçalara göz atmak veya satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle kalın...