16 Ocak 2014 Perşembe

Sigma Fırçalarım.Dünyaca ünlü olan Sigma fırçalarını hep denemek istemişimdir ancak alma fırsatım yaptıkları son BlackFriday indirimlerine denk geldi.BackFriday indirimlerinde aslında sadece kargo bedavaydı ve gönderimlerini standart Amerikan USPS posta ile gönderiyorlardı. Aslında bu bile oldukça iyi bir fırsat çünkü kampanyasız gönderimlerini UPS ile yapıyorlar buda 40 dolar kadar yüksek bir kargo parası ödemek demek. Bu yüzden ben bu fırsatı değerlendip fırçalardan denemek istedim.

Gelen kutum çok sağlam ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Tabi standart posta ile geldiğinden gelme süresi 10 günü aştı. Fakat beklemem buna değdi.

Paketi açar açmaz kutunun içinden birçok broşur ve beni çok sevindiren ve şaşırtan hediyeleri oldu. Benim sipariş ettiğim fırçaların arasında meşhur hatta MAC 217'nin dupe olan E25 fırçamın minik seyahat boyu fırçasını hediye olarak göndermişler.Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm çünkü sipariş ettiğim orijinal E25 fırçası yerine farklı bir fırça söyleseymişim olurmuş zaten hediye olarak aynısının küçüğünü göndereceklermiş. Tabi bunu nereden bilecektim. :) Olsun, birden fazla far dağıtma fırçası bizim için hiçbir zaman fazlalık olmaz değilmi. :)

Sipariş ettiğim fırçalar arasında;Round Kabuki - F82 fondöten fırçası 21Dolar
Small Contour - F05 allık, kotür, bronzer fırçası 18Dolar
Blending - E25 far dağıtma fırçası oldu 12Dolar.Hepsini iyice denedikten sonra blogumda fırçaları ayrı ayrı tanıtacağım.

Eğer bu fırçalara göz atmak veya satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle kalın...

11 yorum:

 1. güle güle kullan çok çabuk gelmiş kargon :-)) yorumlarını bekliyorum tabi..

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim! Evet normal postaya göre çok çabuk geldi sayılabilir. :)

  YanıtlaSil
 3. çok talihsiz olmuş E25 ben son anda farkettim onu hediye ettiklerini onu çıkarıp pencil brush aldım hatta :) neyse makyajda en çok kullanılacak fırçalardan biri sonuçta :) ben de bekliyorum kargomu heyecanla bakalım ne zaman gelecek :(

  YanıtlaSil
 4. Güle güle kullan hepsi harika! :)

  YanıtlaSil
 5. Çok teşekkürler! Ben hiç hediye edecekleri ürünlerine bakmamışım, aklıma bile gelmemiş. Keşke baksaydım... :( Bir daha ki alışverişimde mutlaka kontrol edeceğim :)

  YanıtlaSil
 6. güle güle kullanın, benimkiler nerdeee diye evham başladı şimdiden:) ben de black fridayde sipariş vermiştimm

  YanıtlaSil
 7. Benim de bugun geldiii nasıl sevindim nasıl sevindim =))) nerde kaldı bişiy mi oldu acaba diyordum kapı çaldı=) cok güzel sürpriz oldu=) sigmanın 30 dolar uzeri alışverişlerde o ay hangisiyse fırça hediyesi var. Ben E25 olduğunu bildiğim için E35 aldım ama E25 e de bayıldım harika bir fırça. Üzülme bence böyle çok işlevli 2 fırçaya sahip olduğun için sevinmelisin hatta. Çok ama çok güzeller degilmi yaa=)) bana da uğra lütfen olur mu ^.^ Güle güle kullan hepsini

  YanıtlaSil
 8. Aynen öyle düşünüyorum, nasılsa bu fırçalar fazla olmaz diye... :)

  YanıtlaSil
 9. kesinlikle oyle=)) ben bi soru sormak istiyorum sana. seyahat boyuyla orjinal boyu arasında bir fark varmı. yani kıl yapılarının yogunlugu ile uzunlukları aynı mı?

  YanıtlaSil
 10. Kesinlikle aynı sayılır sadece küçük boyu birazcık geniş yapılmış gibi geldi bana. Ama kıl boyu ve yoğunluğu aynı :)

  YanıtlaSil