27 Ocak 2014 Pazartesi

Artdeco Longlasting Ruj 65 / İnceleme.Artdeco markasının birçok ürününü severek kullanıyorum, farlarını, far bazlarını ve eyeliner fırçalarını denedim fakat rujlarını hiç denememiştim. Boyner mağazalarında 2. üründe %50 indiriminde hem maskaralarını hemde rujlarını bu fırsattan yararlanarak denemek istedim.Maskara yazısı yakında gelecek. :)

Gelelim bu rujun yorumlarına, aslında longlasting olmasına kanıp klasik ruj yerine bunu almak istedim. Özellikle standın başında renk seçerken bu ruj çok hoşuma gitti. Tam benlik günlük bir pembe tonu var.Fakat bir sonraki gün dudağıma sürdüğümde elimde durduğu gibi dudağımda durmadığını farkettim, çünkü frost bir duruşu var. Yani ne parlatıcı sürmüş gibi nede matmış gibi duruyor, dudakta  tuhaf bir görüntü oluşturuyor ve beni iten ilk özelliği bu oldu.

Longlasting yani kalıcılığına gelince şaşırdım kaldım çünkü sıradan bir rujdan hiçbir farkı yok hemencecik silinip kayboluyor. Kısacası kalıcı ruj ile yakından uzaktan hiçbir alakası yok.Fakat hepten sevmedim diyemem eğer normal bir rujmuş gibi düşünecek olursam severek kullanacağım bir ruj olur. Dudakları kesinlikle kurutmuyor tam tersi nemlendiriyor ve besliyor. Ayrıca bu tarz ince ve zarif ambalaja sahip rujlara bayılıyorum. Daha önce bu tarz ince INGLOT rujunu kullandım, yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Genel olarak eğer bu rujlardan alacak olursanız Longlasting olmasına sakın kanmayın derim çünkü öyle bir özelliği yok.

Sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder