23 Ocak 2014 Perşembe

Rimmel The MAX VolumeLash Waterproof Mascara / Detayları.
En son Watsons alışverişimde Rimmel London standını incelerken şimdiye kadar Rimmel markasına ait maskaralarını hiç kullanmadığımı farkettim. Standta birçok farklı maskara çeşidi mevcuttu hatta hangisini alayım diye oldukça uzun bir süre standın başında oyalandım. Gözüme en çok çarpan nedense bu maskaraları oldu ayrıca fiyatı da hepsinden uygun olunca daha bir cazip geldi.Aldığımdan beri bu maskarayı yoğun olarak her gün kullandım ve nasıl çalıştığını denedim. Açıkçası ne çok sevdim nede beğenmedim, tam anlamıyla orta şekerli bir maskara diyebilirim. :)

Öncellikle standart sıradan bir fırçası var. Ambalajında vaadettiği gibi kirpiklerde herhangi bir hacim yaratmıyor. Kirpikleri ne uzatıyor nede kıvırıyor yaptığı tek şey kahverengi kirpiklerimi siyaha boyamak işte o kadar. Aşağıda ki resimde de görebilirsiniz.

Aceleyle  yaptığım eyelinerım ancak bu kadar olmuş... :)


Su geçirmez özelliği ise doğru buna birşey diyemem. Sürdüğüm günlerden birinde yağmura yakalanmıştım ve abartılı bir akma olmadı, sadece göz altında ufak tefek düzeltilebilir ve affedilebilir lekeler kalmıştı . :) Ayrıca topaklanma yapmıyor ve kirpikleri birbirine yapıştırmıyor.

Kısacası fiyatı  ve su geçirmezliğiyle bu maskarayı beğendim, ama ekstra hacim, kıvırma veya uzatma beklememek gerek. Fiyat/performans oranı olarak yeterli bir ürün. Ben bir defa aldım kullandım ve açıkça söylemek gerekirse tekrar almayı düşünmüyorum, uygun fiyatlı maskara alacak olursam üstüne 10TL daha ekleyip Maybelline maskaralarından almayı tercih ederim. :)

Sevgilerimle...

2 yorum:

  1. Aslinda hos duruyor ama ben plastik fircali rimellerden yana oldugum icin bu maskaralardan istedim sonucu alamiyorum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aslında bende daha çok plastik fırçaları tercih ederim ama yine böylelerini de arada denemek hoşuma gidiyor :)

      Sil