6 Şubat 2014 Perşembe

Batiste Kuru Şampuan??? İnceleyelim :)Herkese Merhaba,

Batiste Dry Shampoo Türkiye'ye gelmeden önce ününü herkesin duyduğunu düşünüyorum, en azından bu konularla yakından ilgilenenlerin önceden mutlaka haberi olmuştur. Yabancıların tavsiye ve övgüleri ile kullandıkları bu ürünü çok merak etmeye başlamıştım.Türkiye piyasasında yerini aldığında ise alma konusunda kararsızdım, ürünü fazlasıyla abartıldığını düşünüyordum ve içimde gerçekten iyi olduğuna dair nedense hep bir kuşku vardı. Ta ki bu ürün bana firma tarafından denemem için gönderilene kadar.

Bende denedim ve kesinlikle binbir övgü ile anlatan o yabancı kızlara hak verdim. :) Bana gelen original clean&classik tüm saç tiplerine uygun yeşil ve mavili şişesi oldu. Bunun yanı sıra ekstra hacim verenine kadar 4 farklı çeşidi daha var, isteyen çantaya rahatça atabilsin diye küçük boylarını da tercih edebilir.

Gelelim ürünün kullanım şekline;

Ürünün arkasında kullanım şekli resimlerle açıklamasına göre yapmamız gerek adımlar:

Kullanmadan önce iyice çalkalayıp,

1. Adım : 30cm uzaklıktan saçınızı ayırıp ürünü sıkıyorsunuz.
2. Adım : Başınıza masaj yaparak ürünü dağıtıyorsunuz
3. Adım : Sonuç, temiz ve hacimli saçlar.Kullanım talimatına göre ürünü 30cm den daha yakından sıkarsanız saçınızda beyaz lekeler bırakabiliyor, benim acemi olarak ilk kullanışımda aynen öyle oldu. :)

Bendeki etkilerini yakından inceleyelim;

Aşağıda ki resimde saçlarım hafif yağlanmaya başladığı gün.Saçlarımı yıkama fırsatım olmadığında ve acilen dışarı çıkmam gerektiğinde Batiste Kuru Şampuanı alıyorum aşağıda ki resimde olduğu gibi tüm saçlarımı ayırıp her bölmeye ayrı ayrı sıkıyorum.
Aşağıda ki resim de ise önce ve sonrasını görebilirsiniz. Fark ortada.Ürünü kullandıktan sonra saçım tel tel ayrılıp yağlı görünmüyor. Saçıma verdiği hafif hacim ve temiz görüntü beni çok mutlu etti.

Batiste Dry Shampoo'yu acil durumlarda, saçınızı yıkayamadığıızda, arkadaşınızda kalacağınız gece, seyahate gittiğinizde veya spordan sonra kullanmak için harika bir ürün. Ayrıca kokusu çok hoş ve saatlerce saçınızda kalıyor.

Benim keşfedip vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. Merak edenler mutlaka alıp denesin kendi saç tipinize uygun olanını veya vermesini istediğiniz efekte göre seçebilirsiniz.

Sevgilerimle...