29 Nisan 2014 Salı

BENEFİT Happy Beauty Day Makyaj Seti.Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta İngiltere seyahatimde Boots ta bu şeker mi şeker BENEFİT' in 3'lü seyahat boyu setlerini gördüm. Görür görmez almak istedim hem fiyatları uygundu (9.95 Pound) hemde uzun süredir denemek istediğim ürünleri içeriyordu.Setin içindeki ürünleri aşağıda görebilirsiniz;1. The Pore Fessional.

Cildinizin belli gözenekleri yok etmek için fondöten altına kullanılan baz ürünü.

2. Bad Gal Lash.

Bad Gal Lash maskarasını denemek çok istiyordum. Bu setin içerisinde onu bulmam harika oldu.

3. Posie Tint.

Hem allık hemde dudaklar için renklendirici tint.Ürünlerin tümünü henüz denemedim, denediğim sadece Posie Tint oldu. Bu ürün hakkında söylemek istediklerim ise, günlük kullanım için ideal bir ürün hafif ve hoş pembe rengi var. Hem yanaklara hemde dudaklara sürülebilir. Ben hem dudaklarımda hem yanaklarımda bu ürünü denedim ve bayıldım. Oldukça uzun süre bir kalıcılığı var. Dudaklarınıza sürdüğünüzde birazcık bekleyin ki ürün iyice emilsin. Daha sonra saatlerce dudağınızda kalacaktır. Bu ürün okul, üniversite ve ofis ortamında özellikle çok uygun olacağı düşünüyorum çünkü herhangi parıltıları veya simleri yok. Hiçbir şey sürmemişsiniz gibi doğal duruyor.

Sevgilerimle...
2 yorum:

  1. hepsini kullandım :) ben severek kullanıyorum, özellikle poseitinti ruj olarak kullanıyorum parlatıcı altına çok güzel oluyor :) maskara da günlük kullanım içn süper :D güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim :) bende çok beğendim maskarayı ve posie tint i, bazı henüz kullanmadım onuda çok merak ediyorum :)

      Sil