1 Nisan 2014 Salı

Sammydress'ten Gelen Ürünlerim!!!Sammydress ile internet üzerinden ve yurtdışından ilk kıyafet alışverişi deneyimimi yaşadım. İlk deneyimim olduğu için biraz şüphelerim ve sorularım vardı. Acaba kıyafetler kaliteli mi, kumaşları rahat mı, dikimleri iyi mi gibi bir çok soru kafamı kurcalıyordu.

10.03.2014 te verdiğim sipariş 27.03.2014 te geldi yani tam olarak 17 günde geldi. Çin'den gelen paketlere göre bence çok çok iyi bir süre, ben bir aydan aşağı gelmez diye tahmin ederken benim için sürpriz oldu.

Kıyafetlere gelince, yaz dönemi geliyor bu durumda yeni tişörtler, elbiseler fena olmaz dedim ve bir adet tişört, bir adet elbise ve bir adet bol kesimli gömlek siparişi verdim.

Aralarında en çok beğendiğim iki ürün oldu, birincisi gömlek diğeri ise elbise. Tişörtün açıkçası şifon geleceğini tahmin etmemiştim ki açıklamalarında belirtilmişti. Birazcık dikkatsizliğime geldi diyebiliriz. Tişört şifon olduğundan özellikle yazın hava aldırmayıp çok terleteceği için sık giyeceğimi düşünmüyorum ama yine de çok sıcak olmayan havalarda mutlaka giyebileceğim bir tişört. Tişörtün genel görünüşü birebir aynı, benim resmimde rengi ışıktan dolayı daha pembe duruyor fakat aslında pudra renginde. Bir kaç yerinde ufak tefek iplikler gözüküyordu fakat benim için hiç sorun değil. Kendim de dikiş yaptığım için büyütülecek bir sorun olmadığını biliyorum. Buraya tıklayarak bu tişörtü inceleyebilirsiniz. Fiyat: 6.05 Dolar.

Sol, orijinal resim. Sağ, benim çektiğim.

Gömleği ise çok çok sevdim. Bugünlerdeki hava şartlarına çok uygun. Havalar iyice ısınana kadar üstümden çıkarmayacağım sanırım. İncecik ve yumuşacık kumaşı var, tenime değince hiç rahatsız etmiyor. Bu gömlek bol kesimli olduğundan sitelerinde görür görmez benim olmalı dedim çünkü bu tarz gömleklere aşığım. Standart bedeninden ve bol kesiminden dolayı small dan başlayarak xlarge bedenine kadar tüm bedenlere rahatlıkla uyar. Ürünü incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Fiyat: 10.30 Dolar.

Sol, orijinal resim. Sağ, benim çektiğim.

Son olarak gelen elbisemden bahsedeceğim. Yaz için mükemmel bir elbise çok çok beğendim. Kumaşı reyon, yani yapay ipek olduğundan vücuda çok güzel oturuyor. Uzun bir elbise olmasına rağmen hareket etmek çok kolay. Yazın favori elbiselerimden biri olacak. :) İncelemek için buraya tıklayın. Fiyatı: 8.89 Dolar.


Sammydress ile ilgili ilk izlenimim gayet olumlu. Fiyatları çok uygun ve çoğu üründe kargo ücretsiz. Bu siteden yeni kıyafetler hatta çanta bile almaya düşünüyorum. Eğer bu postumu sevdiyseniz ve yeni yapacağım alışverişlerimi sizlerle yine paylaşmamı isterseniz yorum kısmında lütfen beni bilgilendirin. :)

Sevgiyle kalın...