7 Haziran 2014 Cumartesi

NOTE Kozmetik Ürünleri.Herkese Merhaba,

NOTE Kozmetikten gelen paketimin içinde neler var beraber inceleyelim mi?

Öncellikle ilk izlenimim olarak şık, sade, mat ve siyah ambalajlarına bayıldım. Ambalajları konusunda beni kalbimden vurdular diyebilirim. :) Ayrıca ürünleri PARABEN İÇERMİYOR!!!


İlk önce fondötenle başlayalım; Fondöten Detox&Protect, SPF 15 içeriyor, özellikle yaz ayları için mükemmel. Benim tenime biraz koyu gelen bu fondöteni çok dert etmiyorum çünkü yazın tenim koyulaştığında kullanacağım. Yumuşak ve kadifemsi bir yapısı var. Kapatıcılığı oldukça iyi. Nemli bir görünümü olduğundan yağlı ciltler pudra kullanmak zorunda kalabilir. Benim cildim kuru olduğundan cildimi nemlendirecek kurutmayacak diye tahmin ediyorum, fakat nemli görüntüyü sevmediğim için bende pudra kullanacağım. Ayrıca pompası sayesinde hijyenik bir kullanımı olacak. Numarası: 04 SAND
Allığa gelince bana gönderilen renk bir çok diğer ürün gibi tam benlik, toz pembe bir rengi var. Açık tenime çok yakışacağını düşünüyorum. İçinde ambalajı kadar büyük aynası var, ayrıca ufak bir fırçası da var. Çantanıza atıp dilediğiniz yerde allığınızı tazelemek için mükemmel. SANDY PINK

Cocealera gerçekten bayıldım, ürünler bana gelir gelmez hemen uyguladım. Yumuşacık, hafif ve ipeksi bir yapısı var. Kapatıcılığı ise harika, saatlerce kaybolmadan, silinmeden ve çizgilere dolmadan yüzümde kaldı. Göz altı morluklarımı anında kapatıp aydınlattı. Katı değil sıvımsı bir yapısı var, ayrıca ürünlerine argan yağı kattıkları için nemlendirme özelliği yüksek. Numarası: 04 Medium SandLong Wear rujlarını de ayrıca sevdim, gerçekten dudaklarımda kahve, çay içsem veya yemek yesem bile uzun süre rengi kalıyor. Tabi tazelesem daha da güzel durur. :) 

Bildiğiniz gibi lipglosslara çok bayılmadığım ve kullanmadığım için pek yorum yapamacağım fakat sizler için swatchlarını çektim. :)
Son olarak oje rengi bir harika, fırçası geniş. Tek bir dokunuşla tüm tırnağa sürülebilir cinsten fırçaları çok kullanışlı buluyorum. Ojenin tırnağımdaki duruşunu INSTAGRAM' hesabımda paylaşacağım. :)
Son olarak NOTE markasına bizlere böyle güzel ve kaliteli ürünler kazandırdıkları için teşekkür ediyorum!

Sevgilerimle...