13 Ağustos 2014 Çarşamba

Bliss Fat Girl Slim / Gündüz Selülit Karşıtı Krem.Herkese Merhaba,

Bugün farklı bir ürün ile karşınızdayım ( en azından benim için ). Açıkça söylemek gerekirse şuana kadar hiç selülit kremi kullanmadım ve aslında gerçekliklerine inanmadım. Fakat ufak ufak sanki bu tarz kremlerden denesem iyi olur diye aklımdan geçmiyor değildi. En güzeli kendim deneyip yorumlamak istedim.

Bliss kremlerini bildiğiniz gibi eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz üstelik internet üzerinden eczane ürünlerini satan bir siteden alırsanız indirim veya kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Benim yaptığım yöntem de bu oldu. Öncellikle tabi ki devamlı alışveriş yaptığım www.facedermo.com sitesinde araştırma yaptım ve Bliss Fat Girl Slim hem gündüz hem de gece kremlerini edinmeye karar verdim.NOT: Bliss Fat Girl Sleep Gece Kremi SİZLERE HEDİYE olacak, takipte kalın!!! :)

Krem firmasının bize vaadettikleri: 

Bliss Fat Girl Slim Vücut Toparlama ve Sıkılaştırmaya Yardımcı Gündüz Kremi. Kapsüle edilmiş patentli Qusame kafein teknolojisi ile portakal kabuğu görünümünü azaltmayı desteklerken, cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Kullanım Şekli: Günde iki kere portakal kabuğu görünümlü bölgelere 20-30 sn boyunca masaj hareketleri ile uygulayınız.Krem hakkında ilk izlenimimden başlamak istiyorum. Krem oldukça sıvı ve jelimsi bir yapısı var. Hafif, hoş ve rahatsız etmeyen bitkisel bir kokusu var. İçeriğindeki lavanta vücudun ferahlamasına yardımcı olurken kafein vücudun sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Benim ve tüm bayanların rahatsızlık duydukları portakal kabuğu görüntüsünden kurtulmak için ellerinden geleni yaparken, unutmamamız gerek bazı ufak ve önemli noktalar var. Mesela ben bu kremi kullanırken aynı zamanda yaşam tarzıma da dikkat etmeye çalışıyorum. Yani bol su içiyorum, sağlıklı beslenmek için elimden geleni yapıyorum, günlük egzersizlerimi unutmuyorum, yeterli uykumu almaya çalışıyorum ve bu kremi tüm bunların yanında kullanıyorum. Bu şekilde hepsi bir arada yaptığımda portakal kabuklarımı olabildiğinice yok ediyorum ve vücudumu daha sıkı hissediyorum.

Size tavsiyem, eğer bu tarz kremleri kullanmaya planlıyorsanız, tek bir krem alıp günlerce sürüp kusursuz bir çözüm aramayın. Selülit karşıtı kremler siz vücudunuza iyi bakmadığınız sürece kökten bir çözüm yaratmıyorlar. Bu tarz kremler birer yardımcı araç gibidir. Siz vücudunuzun tüm ihtiyaçlanı karşılarsanız ve bu kremi yardımcı olarak kullanırsanız gözle görülür sonuçlara ulaşırsınız.

Umarım bu postumla sizlere selülit kremleri hakkında ufak bir bilgi vermişimdir.

Birde, kendi kullandığım gündüz kreminin, gece kremini sizlere HEDİYE etmek istiyorum. Bir sonra ki postum ÇEKİLİŞ postu olacak. Sizde Bliss Fat Girl Sleep Gece kremini denemek istiyorsanız takipte kalın :)

Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder