26 Ağustos 2014 Salı

Maybelline Color Tattoo mu yoksa MAC PaintPot mu???


Merhabalar,

Güne başlarken çabucak bir makyaj yapıp acele çıkmam gerektiği günlerde özellikle Maybelline Color Tattoo veya MAC PaintPot sürmeyi tercih ediyorum.Neden mi? Bu ürünü sürdüğünüz anda anlıyorsunuz ki ekstra far veya fazladan eyeliner sürmeye ihtiyaç olmuyor. Bu ürünler kendiliğinden harika bir görüntü ortaya çıkarıyor. PainPot'u veya Color Tattoo'yu tek başına sürüp başımı diğer malzemelerle ağrıtmıyorum. Ekstra sürdüğüm bir tek maskara oluyor. Gerekiyorsa çabucak yüz makyajımı tamamlayıp anında kapıdayım.

Peki aralarında ne gibi farklar var???Bana sorarsanız kalite açısından hiçbir farkları yok. Farklı noktaları fiyat ve renk seçenekleri. Bir markada beğendiğim renkler diğer markada olmadığı için beğendiğim iki rengi bu markalardan ayrı ayrı almış oldum.

İkisi de harika sürülüyor ve tüm gün gözümden kaybolmuyor. Aslında esas amaçları diğer farlara baz olmaları olduğundan altlarına ekstra far bazı sürmeniz gerekmiyor, bu da ayrı bir güzellik. Elimde olan iki ürünüm de simli. MAC PantPot Let's Skate oldukça yoğun simler içerirken Maybelline Color Tattoo Pink Gold daha metalik yapıya sahip.Duruma ve moduma bağlı olarak bu iki üründen birini kullanmayı aynı derecede seviyorum. Eğer sizler hala bu tarz ürünlerden hiç kullanmadıysanız Maybelline Color Tattoo'lardan edinip nasıl olduklarını denemenizi tavsiye ederim. Beğendiğiniz taktirde diğer markaların da renk seçeneklerine göz atın, mutlaka bayıldıklarınız olacaktır. :)

Bugün çok kullanışlı ve faydalı bir ürün ile sizlere hoşçakalın diyorum!!! :)

INSTAGRAM: @makyajmanya
Facebook: makyaj.manya
Twitter: MakyajManya

4 yorum:

 1. Henüz böyle şeyler kullanmadım ama sürekli görüp duruyordum ne olduğunu da tam olarak bilmiyordum açıkçası :) Gerçekten faydalı bir yazı olmuş :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkür ederim! Eğer bu tarz ürünlerden denemiş olursanız benimle ve diğer okuyucularla görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın! :)

   Sil
 2. Bende yeni aldım fakat daha kullanmadım.Uygulamasını fırçayla mı yapıyorsunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, firca ile de uyguluyorum ama parmakla da rahat oluyor. Alismaya bagli :)

   Sil