10 Ekim 2014 Cuma

MAC Hue ile GOSH Darling 134 RUJ Benzerlikleri.


Merhabalar,

GOSH sadece yurt dışında alıp denediğim bir markaydı. Bir o kadar da sevdiğim bir marka olduğundan nihayet Türkiye'ye gelmesine ne kadar sevindim bilemezsiniz.

Henüz Gratislere uğrayıp Türkiye'de ki standlarını inceleme fırsatım olmadı fakat bugün en son yurtdışı seyahatimde edindiğim bir rujdan bahsedeceğim.GOSH rujunu satın aldığım sırada testerı olmadığından ambalajındaki rengini beğenerek almış oldum. Böylece rujun ambalajını açıp deneme fırsatım olduğunda gösterilen renkten çok farklı olup MAC Hue ruja ne kadar benzediğini farkettim. Bu marka Türkiye'ye de geldiğinden hemen sizlere bu benzerliklerinden bahsetmek istedim.

İlk önce kısaca GOSH rujdan bahsedeyim, süper nemlendirici ve pigmentli, oldukça dayanıklı ve pastel tonu müthiş.

Bu durumda, çok severek kullandığım MAC Hue ye çok benzediğine de çok sevindim çünkü bu iki rujum bittiğinde MAC yerine GOSH rujunu almayı tercih ederim.Ton olarak GOSH Darling 134 biraz daha açık gibi görünse de dudakta duruşları aynı sayılabilir. İkisinin de alt tonu pembe, dudakta kalıcılıkları aynı gibi. İkisini de gün içinde tazeleme ihtiyacı duyuyorum.Kısacası, pastel alt tonu pembe olup pastel ruj arayanlara kesinlikle tavsiye ederim. Henüz Türkiye de ki fiyatlarını bilmiyorum ama sanırsam çok pahalı olmayacaklardır. Uygun fiyatlı olurlarsa mutlaka diğer renklerini de alacağım. Son olarak, GOSH markasına ait rujları çok çok sevdim! :)

Sevgilerimle...