20 Ekim 2014 Pazartesi

NARS Far Bazı / İnceleme.Merhabalar,

Far bazı konusuna oldukça uzun zaman önce değinmiştim (detaylı yazı burada). En sevdiğim far bazı Urban Decay Prime Potion bitene kadar herhangi bir başka markaya geçmek istemedim. Fakat bittiğinde artık yeni bir şeyler keşfetmeliyim diyerek NARS far bazını almaya karar verim. Bu bazı almamı sağlayan yine diğer bloggerların yorumları oldu, özellikle yabancı bloggerlar çok etkili oldu. Bir ara neredeyse her yabancı youtube bloggerda bu ürün vardı ve herkes öve öve bitiremiyordu.

Tabi ki merak ağır bastı ve ürünü satın aldım.  :)İlk izlenim: Bu defa ki far bazı kullandığım diğerlerinden çok farklı, kremsi beyaz bir yapısı var. Tüm göz kapağına ufacık bir sürüş yeterli oluyor. Lip glosslara benzer bir uygulama aparatı var. Hemencecik emilip far sürülebilir hale geliyor. Kadifemsi klasik NARS ambalajı ise kendine hemen aşık ediyor.

Kullanışlı mı??? Urban Decay performansı aramayacak olursam evet kullanışlı. Oldukça uzun süre farları gözde tutmayı başarıyor.  Far rengini olduğu gibi ortaya çıkarıyor. Kış veya soğuk havalarda yağlı göz kapaklarımda farlar mükemmel kalıyor.Eksi Yönü: Yazın veya sıcak havalarda yağlı göz kapaklarımda bu ürün farlarımı tutmuyor. Farlar gözümün ortasında katlanıyor. Far bazı hiç sürülmemiş gibi görünüyor.Sonuç:  Kısacası eğer göz kapaklarınız benimkiler gibi yağlı bir yapıya sahip ise kesinlikle almayın derim. Fakat eğer göz kapağınızla ilgili bir probleminiz yoksa ve sadece farlarınız daha uzun süre gözünüzde sürdüğünüz anki gibi dursun istiyorsanız alınabilir. Yine de bu durumda bu ürünü alana kadar Essence far bazını almayı tercih ederim... :)

Ürün İsmi: NARS Pro-Prime Smudge Proof Eyeshadow Base

Sevgilerimle...


2 yorum:

  1. ben de kullanmıştım bunu ve hiç sevemedim o nedenle yarısında arkadaşıma verdim onun cildi kuru çok memnun kaldı..

    YanıtlaSil
  2. Bloğumdakı yenı yıl hedıyelesme etkınlığıne beklerım

    YanıtlaSil