26 Ocak 2015 Pazartesi

NOTE - FULL COVERAGE CONCEALERMerhabalar,

Bugünkü konuğumuz NOTE markasına ait Full Coverage kapatıcısı olacak. Öncellikle NOTE kozmetik markasının %100 Türk markası olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Bu durum tabi ki bizleri birazcık gururlandırmıyor değil. Günümüzünde kozmetik sektörü gibi büyük bir pazarda yeni açılan kozmetik markalarına hele ki kaliteliyse mutlaka destek vermek gerektiğine inanıyorum. NOTE kozmetik markasına ait şimdiye kadar kullandığım ürünler kesinlikle son derece kaliteliydi ve fiyatına göre ürünlerinin performansları çok çok yüksek. Ayrıca Hayvanlar Üzerinde Test YAPMAYAN nadir markalardan biri.

Fırçası parlatıcı rujlarla aynı :)

Bu durumda benim en çok beğendiğim bir NOTE ürününü sizlerle de paylaşmak istedim.

NOTE Full Coverage kapatıcıyı elime ilk aldığımda alt tonu gri ve çok soğuk olduğunu düşündüm. Hele ki sarı alt tonu olan cildime hiç gitmeyecek diye üzülmeye başlamıştım. Fakat ürünü göz altına uyguladığımda kesinlikle düşündüğüm gibi olmadığını anladım. Öncellikle çok çok hafif ve ince bir yapısı var.Genelde kapatıcılarda alışık olduğumuz o ağır ve kalın yapısı ile yakından uzaktan bir alakası yok. Tam tersine incecik yapısı gözlerimin altında o kadar kadifemsi durdu ki şaşırdım kaldım. Çizgilere dolmuyor, zamanla göz altında katlanıp çizgi çizgi görünmüyor.
Ayrıca kalıcılığı da şaşırtan özelliklerinden bir tanesi. Gün boyu hiçbir yere koybolmuyor ve silinmiyor. Bir de kuru olan cildimi hiç kurutmadan kapatıcılık görevini başarı ile tamamlıyor. Bu ürünü sürdüğüm anda göz altlarıma hemen güzel bir aydınlık görüntüsü veriyor.

Kısacası bittiği anda koşarak alınacak güzel ürünlerden biri. Daha da açık söylemek gerekirse, bu ürünü keşfedeli MAC Pro Longwear Concealer'ımı bile unuttuğumu söyleyebilirim. :)

Fiyat: 24.90TL

WEB: http://www.notecosmetics.com.tr/

Sevgilerimle...

Instagram: @makyajmanya
Facebook: makyaj.manya
Twitter: MakyajManya