4 Ocak 2015 Pazar

VitacremeB12 Regenarative çok Amaçlı Nemlendirme Kremi.Merhabalar,

2015 in ilk yazısı ile karşınızdayım. Bugün sizlere bahsedeceğim ürün Türkiye’ye daha yeni giriş yaptı ve şimdiden fazlası ile sevildiğini düşünüyorum.

VitacremeB12 markası bir İsviçre markası. Bu durumda bu ürün benim için daha da dikkat çekici oluyor çünkü İsviçre de üretilen bir dermokozmetik ürünü şimdiye kadar bildiğim kadarı ile kullanmadım. VitacremeB12 markasından kısaca bahsedecek olursam, dermokozmetik sektöründe B12 vitaminini kullanan nadir markalardan biri. Peki, B12 vitaminin ne gibi özellikleri var ve cildinizde ne gibi etkiler yapıyor diye soracak olursanız;
-       - En önemli özelliği dokuların elastikiyetini arttırmasıdır.
B12 vitaminin yanı sıra kremin içerisinde temel madde olarak Corn (Zea Mays) Oil ve Salicylic Acid bulunmakta. Aşağıda ki resimde firma kataloğunda bulunan açıklamalarını da ekledim.  

 Gelelim cildimdeki etkilerine.  Öncellikle kuru ve hassas cildim olduğunu hemen belirteyim. Özellikle kış aylarında ısıtıcılardan, kaloriferden ve benzeri ısınmamıza yardımcı olan aletlerden cildim daha da fazla kuruyor. Yaz aylarında sabah akşam kullandığım krem kış aylarında öğle vakti bile kullanmak zorunda kalıyorum. Sıcak mevsimlerde tercih ettiğim kremler daha hafifken soğuk mevsimlerde daha yoğun ve daha besleyici kremler tercih ediyorum. Bu durumda VitacremeB12 kremi tam da bu soğuk havalarda kurtarıcım oldu. Sabah ve akşam sürdüğüm gibi eğer evdeysem veya dışarıda olsam bile fırsatım varsa öğlen de sürmeyi ihmal etmiyorum. Ayrıca açık tenli olduğumdan soğukta kızaran yanaklardan bir tek benim şikayetçi olmadığımı biliyorum. Bu durumu hep makyajla düzeltmeye çalışırız. Fakat bu kremin özelliklerinden bir tanesi kızarıklığı azaltmaktır ve gerçekten bu kremi kullanmaya başladığımdan beri yüzümün kızarıklığını hafif azalttığını fark ettim. Ayrıca makyajımı da yapmadan önce bu kremi kullanırsam fondötenin pürüzsüz göründüğünü de söyleyebilirim.Daha doğru anlatabilmek için bu aralar soğuktan kuruyan parmak uçlarımın öncesini ve sonrasını çektim, aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Bu kremi gün içinde düzenli olarak kullandığımda ise en son resimde ki gibi kabuk görünümlü deri tamamen kayboluyor. VitacremeB12 Regenerative kremi çok çabuk emiliyor ve sadece fındık tanesi kadarı tüm yüzüme yetiyor. Yukarıda da yazdığım gibi sabah akşam ve fırsatım varsa gün içinde tekrar yenilemesini yapıyorum.

Bu kremin ayrıca başka güzel özelliklerinden de bahsetmek istiyorum. Nemlendirmesini sadece yüzümüze değil gerekli gördüğüm tüm bölgelerime uyguluyorum. Mesela VitacremeB12 Regenerative kremimi dirseklerime, ellerime ve hatta bazen çok kuruyan bacaklarıma da sürüyorum. Gerçekten çok çabuk emilip hemen etkisini göstermeye başlıyor. Üstelik yapış yapış bir his bırakmadığı için kıyafetimi giyerken hiçbir şeye takılıp yapışmıyor.

Kısacası uzun süre vazgeçmeyeceğim mucizevi kremimi buldum! Sizlerde bu kremi nereden alabilirim diye merak edecek olursanız, Türkiye deki resmi inernet sitelerine göz atabilirsiniz:


VitacremeB12 Instagram : @vitacremeb12_turkiye
VitacremeB12 Twittervitacremeb12tr

Oldukça uzun bir yazı olmuş son cümlelerimi yazarken fark ettim, kendimi baya kaptırmışım. Umarım okurken keyif alırsınız. :)

Sevgilerimle…

Instagram: @makyajmanya
Facebook: makyaj.manya
Twitter: MakyajManya
ş


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder