28 Temmuz 2015 Salı

Elidor - Doğanın Enerjisi - YENİMerhabalar,   

Bugün Elidor’un YENİ çıkan DOĞANIN ENERJİSİ serisinden bahsetmek istiyorum. Bu defa daha önceki serilere benzemeyen bambaşka ürünler var.Günlük hayatımızın yoğun koşuşturmasından yorulduğumuz gibi aslında saçlarımızda bir o kadar yoruluyor. Elidor’un DOĞANIN ENERJİSİ bitkisel serisi günlük stresimizi atmamıza yardımcı olurken saçımızın da rahatlamasına ve canlanmasına yardımcı olacaktır.
Mavimsi seri GÜÇLÜ SAÇ UÇLARI Angelika Kökü’nü içeren Kırılmaya Karşı Daha Güçlü Saçlar için.  Serinin içinde Şampuan, Bakım Kremi ve Ekspres Bakım Saç Spreyi mevcut.Turuncu seri Canlı ve Dirençli Saçlar Ginseng Kökünü içeriyor, Yıpranmaya Karşı 5 Kat daha Dirençli ve Canlı Saçlar için. Bu seriye ait olan ürünler ise; Şampuan, Bakım Kremi ve 7/24 Nemlendirici Şekillendirici.

Canlı ve Dirençli saçlar için Ekspres Bakım saç spreyi en sevdiğim ürünlerden biri oldu, hem ıslak hem de kuru saçımı kolay taramak için bu spreyi birkaç defa püskürttüğümde tarak saçlarımın arasından öylece kayıp gidiyor.
Saçın hem kuru hem ıslak halini rahatlıkla taramayı sağlayan mucizevi bir sprey diyebilirim. Fazla vaktim olmadığında bile bu spreyi saçıma bolca sıkıyorum taradığımda ise pürüzsüz ve doğal bir görünüm elde ediyorum.

Şekillendirici krem ise her zaman kullandığım ürünlerimin arasında vardı fakat DOĞANIN ENERJİSİ’ne ait olan bu kremin kokusu beni benden aldı. Kullandıkça daha çok kullanma isteği uyandıran bir ürün. Bu krem yine kuru ve ıslak saça rahatlıkla kullanılabiliyor. Fakat ben her zaman hafif ıslak saçıma resimlerde görmüş olduğunuz şekilde uyguluyorum. Doğal görünümlü bir dalga yaratıyorum buna plaj dalgası bile diyebiliriz. Denizden çıkmış ve saçlarım kendiliğinden kurumuş gibi bir havası oluyor. Anında şekil vermek için ideal bir ürün. Hiç uğraşmadan bir dakika içinde süper doğal dalgalar kazanabiliyorsunuz.  Gün içinde dilediğiniz kadar istediğiniz sıklıkla kullanabilirsiniz.

DOĞANIN ENERJİSİ serisini kullanmaya başladığımdan beri saçlarımın daha parlak, canlı ve yumuşak olduğunu fark ettiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Ayrıca bu seriyi kullandıkça kokularından büyük keyif aldım. DOĞANIN ENERJİSİ’ne ait tüm ürünler çok hafif ve birbirinden güzel kokuyor.
Sizin de mutlaka deneyip yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyorum.

Sevgilerimle…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder