14 Ekim 2015 Çarşamba

Portakalrengi.com - Internetten Dermokozmetik Ürünler.


Merhabalar,

Online alışverişi ne kadar çok sevdiğimi sanırım anlatmama gerek yoktur. Özellikle Instagram hesabımda nereden ne aldığımı sık sık paylaşıyorum.

Dermokozmetik  Avene, Nuxe, Caudalie, Bioderma vs. gibi eczanelerde satılan kozmetik markaları yolda gördüğümüz eczanelerden değil de internet üzerinden almayı tercih ediyorum.NEDEN Dermokozmetik ürünlerini İnternetten almayı tercih ediyorum?

1. Eczaneden almaya kalktığımda indirimsiz halini almış oluyorum. İndirimi yakalamak için baya uğraşmam gerekiyor ve indirimler genellikle %30 u geçmiyor.

2. Eczaneler ve diğer dükkanlar kira ödediklerinden dolayı sattıkları ürünlere fazla fiyat ekleyebiliyor. Bu yüzden çeşitli eczanelerde aynı üründe faklı fiyatlarla karşılayabiliyoruz.

3. Online dükkanların kira gibi dertleri olmadığından dolayı ürünlerin fiyatlarında daha esnek olabiliyorlar.

4. Online dermokozmetik  www.portakalrengi.com gibi firmalar ürünlerinde %50 ve daha fazla indirim yapabiliyor. Ayrıca internet üzerinden indirimleri takip etmek daha  kolay. İstediğim ürünler indirime girer girmez hemen satın alabiliyorum.

5. Ayrıca belli bir miktar üzerine kargo ücretini almıyorlar bu da ekstra bir avantaj oluyor çünkü istediğim ürünler kapıma kadar yol bedeli alınmadan geliyor.

 

Benim dermokozmetik ürünleri internetten alma sebeplerim bunlar. Daha ne olsun ki? Benim saydıklarımın dışında eğer sizin online alışverişi tercih etme sebepleriniz varsa yorum kısmında herkesle paylaşmanızı bekliyorum :)
WEB:  www.portakalrengi.com
Twitter:  portakal_rengi
Facebook:  portakalrengicom


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder