22 Kasım 2015 Pazar

Golden Rose Matte Lipstick Crayon - Mat Kalem Rujlar.Merhabalar,

Yeni keşfettiğim Golden Rose Matte Lipstick Crayon mat kalemlerine hayran kaldığımı söylemekle başlamak istiyorum. Hayranlığımın yanında bazı olumsuz yönleri var tabi, ancak olumlu yönleri daha fazla. :)Mat olmaları ve kesinlikle dudakları kurutmuyor olmaları en sevdiğim yönleri. Genellikle mat ruj seçtiğimde kuru olan dudaklarım iyice kabuk kabuk oluyor ve o rujlardan vazgeçmek zorunda kalıyorum. Ancak bin bir uğraşla mat rujlarımı yeniden sürebiliyorum. Öncellikle dudaklarıma peeling yapıyorum. Daha sonra nemlendirici rujumu sürüyorum ve sadece o zaman mat rujlarım dudaklarımda daha doğru düzgün durabiliyor.Golden Rose'un mat kalem rujlarıyla bu tür sıkıntıları çekmediğim içim çok şaşkınım. Mat kurutmayan bir ruj bulduğum için son derece mutluyum. Ayrıca kokuları çok hafif ve kesinlikle rahatsız etmiyor olması da benim için büyük bir artı.

Fakat olumsuz yanlarından bahsedecek olursam;

1. Döndürerek ürünü çıkarttığımız mekanizması yok. Bu yüzden ürünü kalem tıraş ile açmak zorundayım bu da ürünün bir kısmının kalem tıraşta kalıp ziyan olması demek.
2. Genellikle mat rujlar daha uzun süre dudaklarda kalması ile bilinir fakat bu kalemler çok çabuk siliniyor. Her yemekten sonra yeniden sürmek zorunda kalıyorum.Gördüğünüz gibi ekleyecek üçüncü bir olumsuzluk bulamadım bile. Yani bu rujlara bayıldım, sizde deneyin derim. Yakınlarımda bir standı yok ve Golden Rose ürünlerini edinebileceğim bir yer yok diye üzülmeyin online alışveriş siteleri var. İnternet sitesinden de bir kaç defa sipariş vermiştim. Hızlı olduklarınıda söyleyebilirim.

Sevgilerimle...

Online alışveriş siteleri:  Golden Rose


Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder