5 Ocak 2016 Salı

Lemongrass House Ürünleri.Merhabalar,

Bugün kokularına aşık olduğum bir marka hakkında sizlerle düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Lemongrass House markasını ilk defa bir arkadaşımdan duydum. Kendisi Tailand aşığı ve tatillerini orada  geçirmeye bayılıyor ve bu marka ile orada tanışmış. Ürünlerini anlata anlata bitiremiyordu. Sürekli doğal, harika koktuklarını ve cildine ne kadar iyi geldiklerini anlatıyordu. Bende keşke Türkiye'de de olsa diye içimden geçiriyordum. Sonunda Türkiye'de olduklarına hala inanamıyorum.Denemek için ilk siparişini verdiğim ürünler el kremi ve esans yağları oldu. İki üründe lemongrass bitkisi kokusunda. Lemongrass bitkisi fazlasıyla limon koktuğunu biliyordum fakat bu ürünlerin bu kadar güzel kokacağını tahmin etmemiştim.

Lemongrass kokusu rendelenmiş lime kabuğu gibi kokuyor. Kesinlikle hayran kaldığım bir koku. Birde krem ve esans yağı böyle kokuyorsa benim için mükemmel bir ürün demek.

El kreminin yapısı oldukça yoğun ve hemen emilmeyen cinsten. Ellerde yağlı bir histen rahatsız olanlar bu kremi çok beğenmeyebilir. Fakat ben gece yatmadan önce kullandığım için bu histen rahatsız olmuyorum. Sabah ellerim yumuşacık ve çok iyi nemlendirilmiş olarak uyanıyorum. Bu kremi çok sevdim farklı kokularını da mutlaka deneyeceğim.

Esans yağı ise ayrı bir güzel, bileklerime sürüyorum parfüm gibi harika kokuyor. Kokusu canlandırıyor ve enerji veriyor. Ayrıca evde mum yakıyorsam bu yağdan mumun içine 4-5 damla damlatıyorum ve oda mis gibi lemongrass kokuyor.

Aşağıda biraz da bu firmadan bahsetmeden geçemeyeceğim. Gerçi bu resimleri onların sitelerinde de bulabilirsiniz fakat bende blogumda bulundurmak istedim.

resimler www.lemongrasshouse.com.tr den alıntıdır.

Online Satış Siteleri: https://lemongrasshouse.com.tr/

Sevgilerimle...

Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder