16 Mart 2016 Çarşamba

Make Up For Ever - Mat Bronzer.Merhabalar,

Bugün makyajda en çok kullanmayı sevdiğim ürünlerden bir tanesinden bahsedeceğim. Ayrıca Make Up For Ever markasına da hayranlık duyduğum için bu ürün benim favorilerimden.


Make Up For Ever - Mat Bronze'un oldukça güzel ambalajlı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ambalajın kendisi şık ve hoş görünüyor. İçinde oldukça büyük bir aynası var bu sayede yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün hemen altında yumuşacık süngeri mevcut. Fakat bence bronzer gibi bir üründe bu çok anlamsız bir fazlalık. Tabi eğer siz ürünün kendisi kadar esmer olup bu ürünü pudra olarak kullanmayacaksanız.Bronzerin kendisine gelince harika diyebilirim. Mat olması çok çok güzel zaten böyle bir ürün arayışındaydım. Benim tenimden iki ton kadar koyu olması bu ürünün benim için ideal bronzer olması demek.Yüzümde çok doğal ve belirsiz duruyor. Günlük kullanımında bir kat uyguluyorum. Elmacık kemiklerimin daha belirgin ve çıkık görünmesini istediğim zamanlarda iki veya üç kat uyguluyorum. Verdiği etkiyi gerçekten çok beğeniyorum. Ürünü fırça ile kullanıyorum ve hiçbir şekilde tozutmuyor. Ayrıca yüzümde leke leke kalmıyor.

Bildiğiniz gibi Make Up For Ever artık kendi mağazalarını bile açmış durumda buda ürünlerine artık kolaylıkla ulaşmamız demektir. Yada benim yaptığım gibi online satılan mağazalara bakabilirsiniz. Ben bu ürünü ve ilerde yazacağım bir kaç ürünü https://www.makyajtrendi.com/ dan satın aldım.

Bende olanın numarası: 10

Herkese güzel haftalar dilerim!!!

Sevgilerimle...

Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya