18 Mart 2016 Cuma

Maybelline The Falsies PUSH UP DRAMAMerhabalar,

Maybelline markasına ait maskaraları çok sevmeme rağmen bu maskaradan hiç hoşlanmadım. Bu markanın ilk defa bu kadar kötü bir maskarası ile karşılaştım ve çok şaşırdım.Neden sevmediğime gelecek olursak:

1. Kirpikleri tek katta bile birbirine yapıştırıyor.
2. İkinci kat sürmeye kalktığımda birbirine yapışmış olan kirpiklerim birbirine daha da çok yapışıyor. Bu yüzden tüm gözümde tek kirpik varmış gibi komik bir görüntü oluşuyor.
3. Sürerken hemen kurumadığından kirpiklerimi kırptığımda alt ve üst tüm göz çevreme bulaşıyor. Bulaşan maskarayı da çıkarmak ne kadar zor bilirsiniz. Hele makyajınızı tamamlayıp son adım olarak maskara sürüyorsanız ayrıca sinir bozucu bir durum.
4. Sadece su ile kolay çıkmıyor. Belki bazı insanlar için bu artı olabilir ama benim için artı bir özellik kesinlikle değil.
5. Gün sonu göz makyaj temizleyicilerle çıkarmaya çalıştığımda ise hangisini kullanırsam kullanayım, bu maskara tüm göz çevreme siyah bir bulut gibi bulaşıyor.Bana göre bu maskara korkunç bir ürün. Maybelline markasında nadir görülen kötü ürünlerden biri bence.

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün değil.

Sevgilerimle...

Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder