2 Mart 2016 Çarşamba

NOTE - CLARINS Dudak Parlatıısına KARŞI.


Merhabalar,

Dudak parlatıcılarına karşı ne kadar mesafeli olsam da bu ikiliye hayır diyemiyorum.Clarins Instant Light Natural Lip Perfector dudak parlatıcı/nemlendirici rujuyla yaklaşık bir sene önce tanıştım. Çok fazla övülen bu parlatıcıyı denediğim günden beri çantamdan çıkarmıyordum. Hatta bu markaya ait ürün yorumlarımı detaylı şekilde blogumda BURADAN okuyabilirsiniz. Kısacası bu ürünü ayıla bayıla kullandığımı belirtmeliyim.NOTE markasında da bu tarz bir ürün görünce hiç düşünmeden aldım. Üstelik indirimli haliyle 18TL ye edinmiş oldum. NOTE BB Natural Color 3D Effect dudak parlatıcısını kullandıktan sonra Clarins parlatıcısını bir daha almayacağıma karar verdim. NOTE markasının ürünü daha güzel olabileceği aklıma bile gelmezdi. Fakat kesinlikle öyle!Nedenlerimi açıklayayım:

1. Clarins'ten daha hafif kokuyor. Bu özellik benim için çok önemli çünkü gün boyu burnumun altında sevmediğim bir kokuya katlanamıyorum. Clarins'in ürünü çok belirgin karamel kokuyor buda benim için çok uzun süre çekilecek bir koku değil.
2. NOTE'un nemlendirmesi aynı.
3. NOTE dudak parlatıcısının yapışkanlığı daha hafif, bence böylesi daha güzel.
4. NOTE dudak parlatıcısında kullandığım renk o kadar hoş ki dudak rengimi çok güzel ortaya çıkarıyor.
5. Aplikatörler bire bir aynı, yumuşaklıkları ve ürünün dışarı çıkması bile aynı miktarda.
Kısacası Clarins mi NOTE mu sorucak olursanız kesinlikle NOTE dudak parlatıcısı derim. Hem daha uygun hemde bana göre daha güzel.Üstelik hayvanlar üzerinde test yapmayan bir firma.

Sizde bunlardan herhangi birini denediniz mi ve neler düşünüyorsunuz.

Sevgilerimle...


Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder