6 Nisan 2016 Çarşamba

Annagaspi BB krem


Merhabalar,

Şimdiye kadar kullandığım BB kremlerden memnun kalmadım. Nedenine gelecek olursak, genellikle 3 farklı rengi oluyor. Açık, Medium ve Koyu. Aldığım açık tonu benim yazın bronzlaşmış halimden bile koyu çıktığından kullanamıyordum. Fakat esas Uzak Doğu markalarının BB kremlerinin meşhur olduğunu bilip bir gün denemeyi heyecenla bekliyordum.Sonunda gerçek BB kremlerden bir tanesini deneme fırsatı yakaladım. Annagaspi markası Kore'ye ait markalarından biri. Özellikle Korelilerin kozmetik sektöründe çok gelişmiş olduklarını biliyorum. Özellikle cilt bakım ürünlerinin ününü duymuşluğum var.

Bu BB krem de aslında cilt bakım ürünü çeşidine girer. Çünkü bu ürün aslında hafif rengi olan bir krem. BB ve CC kremlerden olan beklentimiz de bu zaten.Annagaspi BB kremini sevme konusuna gelince, gerçekten çok sevdim. Cilt tonuma uygun bu kadar yakın bir renk olması beni çok sevindirdi. Ayrıca sadece bu BB kremi cildime uygulayıp rahatlıkla dışarı çakabilirim. Tabi çok fazla örtmem gereken kızarıklıklarım olmadığı dönemlerde bunu yapabiliyorum. Fakat genel olarak ürünü oldukça iyi buldum.Aslında esas amacı günlük krem ve fondötenin arasına uygulama yapılması. Fakat ben bu şekilde hiç kullanmadım çünkü cildime fazla ağır geleceğini düşünüyorum. Ayrıca cildimi gereksiz yere ekstra kirletmek ve gözeneklerimi fazladan tıkamak istemediğimden söylendiği gibi uygulamıyorum. Verdiği efekt beni olduğu gibi memnun ediyor. Bu BB kremi kullandığımda ışıltılı ve sağlıklı bir cilt görünümü kazanmış oluyorum. Eğer çok istersem üstünden pudra ile geçiyorum ve mat bir görünüm elde ediyorum. Tabi sadece BB kremleri kullandığımızda gün boyunca çok dayanıklı olmuyorlar. Annagaspi BB kremin de onlardan bu konuda farkı olmadığını belirtmek isterim.

Kore markalına ait ürün deneyimiz varsa benimle paylaşmanızı bekliyorum. Kore cilt bakım ürünlerine merak salmış durumdayım bu aralar :)

Sevgilerimle...


Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder