25 Temmuz 2017 Salı

Bioderma Sensibio H2o


Bioderma Sensibio H2oCilt sorunlarının kendi potansiyeli içerisinde çözmeye odaklanan Bioderma, ilk defa 70’li yıllarda ürünlerini kullanıcılara sunmuştur. 
O dönemden itibaren biyoloji ve dermatolojiyi birlikte kullanmış, bunu cilde saygı ilkesiyle birleştirmiştir. Bioderma Atoderm gibi çok sayıda seriyi bünyesinde barındıran marka günümüzde dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yerini almaktadır.
8 Maddeyle Bioderma İlkeleri
Objektif yönüyle dikkat çeken Bioderma, hazırladığı formüllerden bağımsız olarak eleştirilmeye açıktır. Bu onu daha da gelişmeye açık hale getirir. Sorgulanabilirlik özelliği yanında markanın öne çıkan 8 temel ilkesi şöyle sıralanabilir:
1. Dermatolog ve biyologlarla hazırlanan biyolojik patentler
2. Kötü etki eden maddelerin yok edilmesini sağlayan dermatolojik ileri formülasyon  
3. Cildin güçlü bir direnç geliştirmesini sağlayan dermatolojik güvenlik ilkesi
4. Defalarca iyileştirici özelliği kanıtlanan, bilimselliği kabul edilmiş bileşenler 
5. Formüllerdeki ham maddelerin seçim titizliği 
6. Sağlık dernekleri ve kurumları paralelinde üretim ve dermatolojik etkinlik testleri ilkesi,
7. Toksikolog ve alergologlar tarafından gerçekleştirilen klinik detaylar
8. Standartlara uygun bileşen ve kökenlere gönderme yapan toplam izlenebilirlik ilkeleridir.
Bioderma Sensibio H2o 
Bioderma Sensibio H2o serisi özel olarak geliştirilmiş formüllere sahip özel bir ürün grubudur. Günlük yaşamın olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi hedeflenir. Kusursuz bir cilt için yardımcı olan ürünlerde cildin kalıcı nem dengesinin sağlanması hedeflenir.
Bioderma Sensibio H2o Ar   
Sensibio H2O AR hassas ciltlerin kullanımı için geliştirilmiş özel bir üründür. Kızarıklık sorunu ve hassasiyet kaynaklı diğer sorunların çözümünde yardımcıdır.
1. Cilt gözeneklerini kir ve makyaj kalıntılarından derinlemesine temizlikle arındırır.
2. Gözenekleri temizlerken hassas olan ve zarar görmüş bölümleri onarır.
3. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.
4. Anti alerjiktir, alerji tetikleyici bir madde bulunmaz.
5. AR formülü sayesinde cildi açar, rahatlatır, yatıştırır.
6. Kolay emilim özelliğine sahiptir.
7. Ferahlık ve dinginlik sağlar.
8. Kuruluk ya da güneş ışınları nedeniyle tahriş olan bir bölgeyi kısa sürede iyileştirir.
9. Yan etkisi olmayan ürün sadece hassas cilt tipine yönelik geliştirilmiştir. 
10. Temizleme işlemi bittiğinde herhangi bir kızarıklığa neden olmaz.
Kullanımı öncesinde yüzün ıslatılması ve temizlenip kurulanması gerekir. İkinci aşamada da pamuktan yardım alarak göz kapakları ve dudaklar da dâhil olmak üzere sürülür. Bu işlem sonrasında iyice durulanır ve sabah ve gece olmak üzere iki kere kullanımı uygundur. Bu şekilde bir rutin uygulandığı zaman 2 hafta içinde ciltte belirgin bir yenilik fark edilir.
Bioderma Sensibio H2o Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Solüsyonu
Yağ fazlası, kir ve makyaj kalıntılarından gözenekleri arındıran, bu sırada çok yönlü etki göstererek cildin genel sağlığına katkı yapan bir üründür. Yüzün bütün bölümleri için kullanılabilir. Sensibio H2o Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Solüsyonu;
• Hassas yapıdaki ciltlerde kızarıklık,  bağışıklık sisteminin zayıflaması nedeniyle görülür. Ürüngenetik nedenlerle cilt yüzeyine yakın olan kan damarlarının meydana getirdiği zararı engeller. 
• Hava sıcaklığı ya da stres yoğunluğuna bağlı olarak yüzde belirgin hale gelen kan damarları için önleyici etki yaratır.
• Kuruluk kaynaklı oluşan nemsizlik beraberinde birçok dermatolojik sorunu da getirecektir. Gerilme, pullu görüntü, kolay tahriş gibi sorunlarda cildin savunma gücünü destekleyen bir üründür. Kalıcı olarak nemi sağlar, içeriğindeki yoğun H2O sayesinde etki alanını artırır.
• Derinin günlük besin ihtiyacını karşılar. Mineral ve vitamin açısından zengindir.
• Gözenekleri derinlemesine temizlemesi nedeniyle onarıcı etkinin daha sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlar. Bu açıdan hasarlı cilt yapılarında destekleyicidir.
• Bioderma Sensibio H2o Solüsyon, masaj hareketleri ile önceden temizlenmiş bir cilde uygulanmalıdır. İhtiyaca göre 2 kere uygulayabilirsiniz. Gece saatlerinde uygulanması etki miktarını artıracaktır.

Şu an bioderma ürünleri narecza.com da indirimde, aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder