29 Temmuz 2017 Cumartesi

Lytess Tayt


Kilo sorunları olan ve bunu gidermede zorlananlar için Lytess markası yeniliklerle beraber özel ürünler sunuyor. Özellikle doğum yapan ve sonrasında fazlalıkları atmakta zorlanan kadınlar için etkili bir destek sağlıyor. Markanın temel çıkış noktası basit ama etkili yöntemlerle de kilo verilebileceğini kanıtlamak. Yapılan diyet ve spora ek olarak ya da tamamen bağımsız şekilde kullanılan ürünlerle kilo vermeyi sağlamak mümkün.

Lytess Ayrıcalığı

Lytess markası, giyildiğinde inceltme etkisi yaratan forma sahip ürünler geliştirir. Bu inceltici etkiyi malzeme özellikleri nedeniyle sağlar. Fazla yağ dokularını azaltan etkiye sahip bu ürünler kozmotekstil olarak sınıflandırılmaktadır. Yani farklı boyutlarda mikro kapsüller kullanılarak üretilmiştir. Cm2 başına milyonlarca adet yer alan mikro kapsüller hareket halindeyken etkisini gösterir ve ilk kullanım sonrasında farkı hissettirir.

Lytess Slimming Bioceramic Legging 

1.       Bacaklarında fazlalıkları olan kişilerin kullanımı için idealdir.
2.       Forskolin ve kafein içeren ürün hızlı inceltici etkiye sahiptir.
3.      Yağların parçalanması ve sonraki aşamada yakılmasına destek verilir.
4.      Tavşanmemesi otu ve gingko biloba içeriği ile yağların depolanmasını engeller.
5.      Özel şekilde üretimi sayesinde cilde zararı yoktur.
6.      Kozmetik ve ileri dokuma teknolojisi bileşimi ile geliştirilen ürün beden hareketlerinin sürtünmesi sonucunda etkisini göstermektedir.
7.      Mikro kapsüller yürüme sırasında cilde etki eder ve bu durum dermotekstil alanında inovatif bir yaklaşımla eş değerdir.
8.      Ürün, aktif bileşenleri sayesinde özel bir polimer ile kaplanır. 2 milyon kapsülün 1 cm’lik alanda
9.      Bulunması dokunun etkili şekilde incelmesine yarım eder.
10.   Lytess Slimming Bioceramic Legging, %100  yoğunlaştırılmış aktif içeriklidir ve 26 özel kozmetik formül barındırır.
11.    Dikişsiz dokuması sayesinde özel alanlarda baskı sağlar. Bazı bölgelerde mikro masaj etkisi dış etkilere karşı başarılı sonuçlar kazandırır.
12.    Yıkamaya dayanıklıdır, kullanım sırasında rahatsızlık hissi vermez.
13.   Kullanımında en iyi sonucu almak için 18 gün boyunca günde 8 saat kullanılmalıdır. Bu süre uzun gibi görünse de ikinci bir ten özelliğinde olduğundan sorunsuz giyilebilir. Ürün yıkanırken çamaşır makinesinde 30 derece kısa programda ve sıkma işlemi olmadan yıkanmalıdır. Sıkma işlemi mikro kapsüllerin etkisini yok edeceğinden tayt özelliğini yitirir. Ürün ayrıca elde de yıkanmamalıdır. Sürtünme ve temas olmamalı sonraki aşamada ütü olmamaldıır. Beden açısından değişik seçenekleri bulunur.

Lytess 10 Günde İnceltici Fuzo Pantolon Tayt 

Fazla kiloları hızlı bir şekilde atmak isteyenler için geliştirilen yüksek performanslı bir üründür. Lytess taytlar bir kozmo tekstil ürünü olarak çeşitli boyutlarda mikro kapsüller sayesinde zayıflatıcı etkisini gösteriri. Vücuttaki sürtünme ile var olan mikro kapsüller harekete geçer ve yağ yakımına yardımcı olur. Kişi en ufak bir enerji sarf etmeden gün boyunca etkisini gösterecektir. 20 yıkama boyunca etkisini devam ettirme özelliğine sahip kapsüller doğru kullanıldığında gün boyu etki sağlayacaktır. Ürün paraben içermez, içerdiği aktif kombinasyonlar sayesinde etkisini artırır.
*      Forskolin ve kafein maddesi içeriği ile vücuttaki yağların yakılmasında daha hızlı etki sağlar.
*      Tavşanmemesi otu ve gingko biloba içeriği, yakılan ve parçalanan yağların vücuttan boşaltım yoluyla atılmasını sağlar.
Sıchuan biberi, karabuğday ekstresi shea yağı içerikleri ile atılan bu yağların  Lytess Tayt cildin nem dengesini korumaya yardımcıdır.
*      Petek doku tekniği ile örülmesi, cildi sıkmadan inceltmesini sağlar. Yani herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmadan yağların erimesi sağlanır.
*      Ürün gün içinde en az 8 saat giyilmelidir. Kullanımından itibaren 10 gün içinde hızlıca etkisini gösterir. Sonraki aşamada 20 yıkamaya kadar etki azalarak devam eder.
*      Kıyafet altına ya da üstüne giyilebilir.
*      Yumuşatıcı kullanmadan 30 derecede sıkma işlemi yapmadan yıkanmalıdır. Kurutma makinesine atılmamalıdır. 

*Basın Bülteni

Sosyal Medyalarım

Instagram: @makyajmanya
Facebook: MakyajManya
Twitter: makyajmanya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder