BAŞKAN ÇÖL YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Mustafa Çöl bu hafta sonu tüm yurtta yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Imtihanı (YKS)’na girecek talebe kardeşlerimize başarılar dileklerinde bulunarak bir destek mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Talebe kardeşlerimizin önlerinde uzun süreden beri hayallerini kurmuş oldukları Üniversitede okumak ve sonunda istedikleri mesleği icra edebilmeleri için son engel olan YKS imtihanı bulunmaktadır.

Ben inanıyorum ki Pandemi dolayısıyla zor şartlarda olmalarına karşın çalışan ve emek harcayan bir çok kardeşimiz bu yolda başarıya ulaşmış olacak ve istedikleri sonucu bu hafta sonu alacaklardır.

Bu zor günlerde talebe kardeşlerimizin devamlı yanlarında bulunarak desteklerini esirgemeyen ailelerine, eğitimcilerimize teşekkür etmeyi kendime bir borç biliyorum. Biliyorsunuz ki ki gelecek nesillerimizin teminatı olan gençlerimizin bizim desteğimiz ve sevgimiz haricinde başka bir beklentileri yoktur.

Ben bu bağlamda sınava girecek olan tüm kardeşlerimizin aynı heyecanla yanlarında olduklarımızı bilmelerini istiyor, başarıya ulaşmış bir imtihan geçirmelerini Tanrı’tan niyaz ediyorum. Dualarımız sizinle.” İfadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir