BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 2021/2022 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 06 Eylül Pazartesi günü ilk ders zilinin çalacağı 2021/2022 Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Eğitim camiamızın kıymetli üyeleri, saygıdeğer Anne ve Babalar; sevgili öğrenciler.

Bugünün dünyasında kalıcılık ve kuvvetli temsil için nitelikli ve donanımlı insana gereksinim vardır. Dönemin ruhunu doğru okumak ve insan kaynaklarımızı doğru yönlendirerek etkin kılabilmek için bilgece dokunuşlara gereksinim vardır. İşte okul sıralarındaki çocuklarımız gereksinim duyduğumuz nitelikli insan profilinin kaynağını oluşturmaktadırlar.

Tüm dünyayı ve ülkemizi tesiri altına alan Covid-19 pandemi dolayısıyla karşı karşıya eğitimlere mecburi olarak uzun süre ara verilmişti. Pandemi ile savaşım de devletimiz ve milletimizle beraber fedakâr bir süreç geçirdik ve mücadeleye devam ediyoruz.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve eğitime belediye olarak daima destek veriyoruz. Uzun süredir okullarından ayrı kalan evlatlarımızın rahat ve sıhhatli bir ortamda eğitim almaları için üzerimize düşenleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Ihmal etmeyin, aldığımız tüm tedbirler sizin sağlığınız içindir. Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim-öğretim senesinde, okul idarecilerimize, öğretmen, talebe ve velilerimize rahat, sıhhatli ve başarıya ulaşmış bir eğitim-öğretim yılı arzuluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir