BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Başkan Mustafa Çöl 20 Haziran Pazar günü kutlanacak olan “Babalar Günü” münasebetiyle bir bildiri yayınladı.

Ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, sevgi ve saygının aile içinde perçinlenmesini elde eden, varlıklarıyla hayatımızın en mühim parçaları olan Babalarımızın hakkını ödeyemeyiz diyen Başkan Mustafa Çöl, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Ailede huzurun ve mutluluğunun devamlılığı yönünde elinden gelen her şeyi icra eden ve ömrünü biz için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, acıma ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir vakit esirgemezler.

Ailenin temel direği olan babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, hakkaniyet, paylaşma, mesuliyet, sevgi, saygı, otorite benzer biçimde yaşamsal değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve acıma abideleri babalarımızı, yalnız senenin bir günü değil, hayatımızın her anında anmak, onlara sevgimizi göstermek oldukca doğru olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri kıymetli evlatlarını, aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit babaları olmak suretiyle, tüm babaların ve baba adaylarının, Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir