KAMP İÇİN EN GÖZDE MEKÂN SANDIKLI

Sandıklı ilçemizde bulunan Hüdai Kaplıcalarımız meydana getirilen yatırım, teşvik ve projelerle futbol takımlarının yeni gözdesi olma yolunda güvenli adımlarla aşama kaydediyor. Son olarak Sırbistan Süper Liginden Fk Proleter takımını kamp için Sandıklı ilçemizi tercih ederek bölgemizin adının duyurulmasına katkı sağlamaktadır.

Akşam idmanını takip eden Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop kendilerini ziyaret ederek, kamp, oyuncular savaşım ettikleri lig ve bölgemizle ilgili kendileriyle karşılıklı istişarelerde bulundular. Liglerinde büyük ve kaliteli takımlarla savaşım ettiklerini dile getiren Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop, kendilerine şampiyonluk yolunda başarılar dilediler.

Mevzuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Fk Proleter spor direktörü Amir Bislimi; “Sandıklının doğası, otelleri, konaklama koşulları, hava koşulları bizim oldukca hoşumuza gitti. Daha ilkin Antalya’da kamp yapıyorduk, çevremizden Sandıklı ile ilgili oldukca güzel şeyler duyduk. İyi ki bu bölgeyi tercih etmişiz, oyuncularımız ve teknik kadro olarak oldukca memnunuz. Ziyaretimize gelen Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop’a ziyaretleri teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir